Зубожиння• 03 июля 2023
Ви знижуєте ціну на оренду?
Місто в нас невеличке, квартир під оренду не так багато, загалом одні і ті ж по колу сдаються.
На цій квартирі живимо вже більше трьох років, наче усе добре, навіть вартість не підіймалась жодного разу, але хочеться більшу.
Відкрила олх, дивлюся, свіженька, непогана квартира, після ремонту, меблі відносно нові (хоча є в одній кімнаті такий типу радянський гарнітур на усю стіну), хочуть десять тисяч на місяць.
Оце два дні мене не покидає думка що було б хоча б вісім, то можна було би спокійно перевозити речі, то наче норм, плюс комірне, то тих же десять-одинадцять тисяч виходило б, а так, дорого виходить, 10 за перший місяць + 10 залог+ 5 ріелтору, хоча це не набагато більше, але якийсь наче психологічний барʼєр у мене.
Думаю, може запитати, а може просто почекати, як довго не зможуть сдати, то скинуть?
Пописанная парта• 03 июля 2023
Не підвищувала і не знижувала 3 роки. 6000 грн Вінниця, 2 кімнати, ремонт. Поки що не планую нічого змінювати .
Глубоководная селедка• 03 июля 2023
цены на аренду очень растут сейчас, вот только зачем вы риэлторов кормите, у вас нет объявлений без посредника?
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Немає, кажу ж, місто маленьке, вибір не великий
Українська Мрія• 03 июля 2023
Буду повышать, цена ниже средней, квартира хорошая, была доброй, понижала цену в начале войны, а арендаторы имели всех ввиду и завели собаку без моего ведома. Так что никаких поблажек.
Зубожиння
• 03 июля 2023
Питання про те, коли квартира не сдається швидко, чи орендарі напряму питають про зниження вартості.
Несу добро людям• 03 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
Мы повышаем. Спрос растет, многие возвращаются. Харьков.
І шо, ніхто не верещить ’бариги, наживаються’?
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
100% верещать, але знімають, бо жити десь треба))
Небоброїдка• 03 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Верещат конечно. Всегда верещат, так и до войны было. Но это не те люди, которые снимают эти квартиры)
Всех в сад• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
То чому б не піти напряму до власників?
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
То чому б не піти напряму до власників?
Ну то їх знайти ще треба.
Конкретно цю квартиру я не можу зрозуміти де знаходиться, так би підійшла до сусідів, запитала номер телефону.
Всех в сад• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну то їх знайти ще треба.
То ви ж кажете,що містечко маленьке?
Полуничка• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Зависит от состояния квартиры.Мне проще держать закрытой,чем сдавать дешевле
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
То ви ж кажете,що містечко маленьке?
Ну маленьке, але ж тут не дві багатоповерхівки на усе місто, як я маю зрозуміти в якому конкретно будинку мені шукати цю квартиру, якщо саме таких будинків штук 15 однакових, а я не дзвоню ріелтору, не йду на перегляд і по виду з вікна не бачу який саме це будинок?
Полюю на дрони• 03 июля 2023
автор наші орендодавці знизили ціну бо не було попиту, ми зняли вже затзгиженою хоча вони розказували що готові були парі за зе трохи меньше здати бо стояла пуста
запропонуйте свою ціну можливо погодяться
Одні думки• 03 июля 2023
В Одессе год назад как сдали 4500 новострой, так и не трогаем.
Живут переселенцы. Одни из них в самое ’горячее’ время жили бесплатно первое время.
Как_б_не_так• 03 июля 2023
Могу снизить цену, если квартира долго стоит в отопительный сезон. А до отопительного сезона не снижаю
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ага. А мої, гади, ще й дитину завели без мого відома. Падлюки просто. Що там у вас за квартира така безцінна? Фігію просто з цих ’без дітей, без тварин і бажано щоб взагалі не жили, просто гроші платили’
Сонечко• 04 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ну кто ж виноват, что квартиранты вас имеют по полной программе? А есть те, кто прошел уже опыт с животными и дитятка и, потому имеет полное право ставит условия без детей и животных.
З.ы. У меня семья с ребенком убили квартиру так, сто после проживания женщины с тремя котами и двумя собаками, квартира была в лучшем состоянии.
Хачапууури• 04 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
То запитайте самі!
По темі -попередила що збільшую з 7 до 8 тис
Двушка у метро, київ
В шоколаде• 04 июля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Вот я тоже не хотела кормить бестолковых риэлторов(мой толковый выехал), выставила объявление от хозяина, частное. Ходили смотрели, голову морочили, моя цена была самая низкая по комплексу, а сняли люди, которые пришли с риэлтором. Я их потом спросила почему с риэлтором, сказали что им так спокойнее.
Клин_Кляйн• 04 июля 2023
Ответ дляСонечко
Ну хто ж винен, що ви знаходите ідіотів. Я шукаю нормальних, і їх значно більше серед сімей з дітьми і тваринами, як показує практика. Хоча і без таких трапляються, так. І моя нерухомість не висить мертвим багажем через стереотипи, а завжди приносить свою копієчку. І що там за ремонт такий, що його прям ’убили’? Паперові шпалери?
Файна цьоця• 04 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Так як наживаються у західній частині країни останні півтора роки, підняв ціни на 100-200 відсотків, так у Харкові не буде ніколи))
Українська Мрія• 04 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ви дуже агресивна. Якщо є договір, в якому написано: ’Без тварин’, то мають дотримуватись договора. Вони не заїхали вже з твариною, вони знали про мою позицію та все одно завели собаку набагато пізніше. Я жила 10 років на зйомних квартирах і завжди прислухалась до власника та до договору. У власній квартирі хоч динозавра можна заводити, ти несеш відповідальність за нього та сам усуваєш недоліки псування ремонту, меблів твариною за свій кошт. І так, ремонт в новобудові зробити дуже дорого, тому квартира безцінна.
Клин_Кляйн• 04 июля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я вкурсі щодо ремонту. Дяка Богу, не один зробила. Ну цініться своєю безцінною квартирою. Я написала лише власний досвід - серед людей з тваринами і дітьми значно більше адекватних орендарів. Але вам воно не треба - то і здавайте собі, як хочете. Я, особисто, за цим критерієм квартирантів більше не обираю. І дійсно якісний ремонт ’вбити’ важко. Перевірено
Несу добро людям• 04 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
о, перша пішла)))) звичайно що в Харкові не буде.... поки ракети літають і обстрілюють. то хоч би й за якісь здати. Так що не скромнічайте))) Моє невелике містечко прийняло за 2 тижні майже 20 тис. переселенців. І всі вони знімали виключно за підняті на 100-200 %, не інакше, по вашій логіці)))
Кидстаффовка• 04 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Неправда,як квартира до війни була 7т.(новобудова) Тепер 10т. То це по вашому на 100-200 відсотків? Щось з математикою у вас проблеми. Для чого ви вводите людей в оману? Чи ви тут прийшли зрадоньку розвести?
Файна цьоця• 04 июля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Я жила у Львові в березні 2022 по 2000/добу. І це не центр міста, а Рясне - 2. Чи може в Ужгороді не здавали по 20 тис квартири?