tessik• 04 июля 2023

Про МАГАТЕ и Беларусь

Я мабуть щось пропустила, але чому Білорусі дозволили так спокійно розмістити у себе ядерну зброю? Хіба так можна? А як же угоди? Куди дивиться МАГАТЕ? І якщо ці організації просто фікція, то чому у нас досі немає такої зброї?
Якщо така тема була, то дайте посилання, почитаю
ViktoryjaG• 04 июля 2023
МАГАТЭ Вроде бы мирным атомом занимается.

Его деятельность направлена на безопасное применение ядерной науки и технологий в мирных целях, способствует поддержанию международного мира и безопасности и достижению целей Организации Объединенных Наций в области устойчивого развития.

Neweve• 04 июля 2023
Може ніхто нам не дає таку, тому й нема...
чаревна• 04 июля 2023
Меня больше волнует, что нам не хотят давать самолёты. Списывая, что у нас всего достаточно для контрнаступления, а самолёты дадут после него😡 что за ....
.
Україна не отримає сучасні західні винищувачі, поки не завершиться її контрнаступ, — глава Військового комітету НАТО Роб Бауер

Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що Україна може виграти війну без винищувачів, Бауер додав:

’Я думаю, що Україна має перевагу, тому що у неї є західні системи озброєння, вона має кращу підготовку і, що дуже важливо, набагато вищий моральний дух і мотивацію’
dream7• 04 июля 2023
Ответ в википедии.
Читака• 04 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG

Також не зрозуміла до чого тут магате
ali_kat• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

При этом в любой военной доктрине говорится, что наступление НЕ МОЖЕТ БЫТЬ без авиации.
Читака• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

Як це після контрнаступу? Писали ж що все порішали.

чир• 04 июля 2023
Ну так США делает тоже самое.
Teonaa• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

Удалено администрацией...
Piracanta• 04 июля 2023
Ответ длячир
Ну так США делает тоже самое.
Размещает своё ядерное оружие в других странах?
LudaSHS• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

Торги

Ответ---Не буде перемогою України». Зеленський заявив, що війна не закінчиться, поки Крим буде під окупацією РФ

Україна без Криму не буде перемогою Києва у війні з Росією, заявив президент Володимир Зеленський.
Про це він сказав в інтерв´ю CNN.

Те Зе повышает планку- мы не остановимся до Крыма.
А те - а мы то не дадим, а то вдруг отвоюете, а нам надо путин и чтоб ядерку не применил и не допустить эскалации.

Т е уже речь - сесть за стол переговоров как выйдут просто к перешейку нет. И за границы 24.02.
Меседжи идут через сми
чир• 04 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Да, погуглите. Чего раха и верещит постоянно.
LudaSHS• 04 июля 2023
Автор там не Магате
А вторая слабачка аморфное создание - оон
Тут про договору нераспространения ядерки
Элли Иванова• 04 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Конечно. И в Европе тоже.
Fashion_besties• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

Потому что они наблюдают с попкорном как за боями гладиаторов. Ведь будет не интересно если шоу внезапно закончилось, а они еще не все оружие разрекламировали на поле боя.
Ну и еще одна цель у них глобальная
Чашечка кофе• 04 июля 2023
На даний момент ніякої ядерної зброї у білорусь немає і це трішки не профіль МАГАТЕ
автор tessik • 04 июля 2023
Ответ дляЧитака
Також не зрозуміла до чого тут магате
Ну здається МАГАТЕ контролює виконання договору про нерозповсюдження ядерної зброї . Чи хто тоді контролює цей договір? Зараз мені здається, що ніхто не контролює . І тоді мені не зрозуміло, чому ми досі не розробили/ купили/ розмістили у себе таку зброю. Індія з Пакистаном, мабуть були б не проти. А може хтось ще.
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляtessik
Міжнародне агентство з атомної енергії.
Відповідь на ваше питання криється у назві цієї організації
СhanelKa• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

А хіба вже вивчили пілотів?
Тільки збираються навчати
І так вже півроку чи рік - збираються
Можливо, десь навчаються, і то таємно?, але інфо з новин ЄС, що спочатку навчання пілотів має пройти, а потім літаки
Це те, що мені попадалось на вухо чи очі

Prervana• 04 июля 2023
Ответ дляtessik
Продать нам его не могут. Могут привезти на хранение типа. Но дурних нема
чаревна• 04 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
А хіба вже вивчили пілотів?
Тільки збираються навчати
І так вже півроку чи рік - збираються
Писали, что проходят учения
LudaSHS• 04 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Торгуются. https://www.ukrinform.ua/amp/rubric-ato/3731073-vi...
СhanelKa• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
Писали, что проходят учения
Не читала такого, поки навпаки
А там ще, крім пілотів, навчати інженерів і спеціалістів на їх обслуговування, щоденні регламенті роботи на землі тощо
Mellisa• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
.

Слушала последние выступления экспертов, они говорят самолеты - это для 2-3 наступления. Между ними нужно собрать резерв, технику, боеприпасы ( до полугода проходит), вот и считайте..
Amalpi• 04 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Торги

Про це він сказав в інтерв´ю CNN.

Меседжи идут через сми
Вечный президент
LudaSHS• 04 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Вечный президент
Ну . Это вы на то, что ему воевать долго хорошо? Никому не хорошо. Ну не думаю, там суми на разбудову тоже зачетные, деньги будут.
Просто все это, то вкинули в ваишингтон пост (то выйдут на границу крыма и остановятся и будет переговоры.) , то джергал, то нй таймс.
То вкинули - Донбас вернут, крым не трогать.то после пригожина там как муравьи, на западе, забегали, ваххх единая централизованая власть в рашке шатнулась, забегали своими сценариями.
А тут Зе для снн - нате.
LudaSHS• 04 июля 2023
Шас народ снова раскан на ложные надежды.
Amalpi• 04 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
А тут Зе для снн - нате.
Не верю, что куда то выйдут, Зеля бесит
LudaSHS• 04 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Не верю, что куда то выйдут, Зеля бесит
Ну там про линию чтоб хаймерс подкатить и достать крым, вероятно. Есои остров доставать и уже говорить дипломатично, нг это типа слито от украинских чиновников в ВП газету.

Но натаскивание население на завышеные ожидания - есть такое. У Зе
Что есть перемога.
Надо больше информации.
Teonaa• 04 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
А з якого приводу? І хто з ким?