L-i-s-a-92af• 04 июля 2023

Новий начальник Одеського ТЦК

Залужний:
На посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки призначив одного з найкращих військових командирів.

Полковника Олександра Охріменка, який донині був комбригом 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Олександр - бойовий офіцер, який знає армію зсередини, чітко розуміє потреби на фронті та неодноразово демонстрував відданість військовій справі та Батьківщині.
Teonaa• 04 июля 2023
Це добре чи погано?
ViktoryjaG• 04 июля 2023
Думаете перестанут на улице отлавливать всех проходящих и проезжающих, заталкивать в автобус и везти на «медосмотр»?
yuryia• 04 июля 2023
Краще б жінку,або інваліда війни.
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Ответ дляyuryia
Краще б жінку,або інваліда війни.
В будь якому разі краще,ніж попередній
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляyuryia
Краще б жінку,або інваліда війни.
Ви хоч щось знаєте про 14 бригаду та її командира?
виканастя• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В будь якому разі краще,ніж попередній
А с предыдущим, что? Ну кроме отстранения)
Solnet• 04 июля 2023
Ответ длявиканастя
Наверное, ничего
На виллу в Испанию поедет
Елена1265• 04 июля 2023
Ответ длявиканастя
Как что? Они же там за границей недвижимости накупили, уехал отдыхать, наверное
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
комітет РФ опублікував повідомлення про арешт у стилі радянської пропаганди — про «націоналістичний угар», «каральну операцію» і «бравурні марші карателів на Майдані», з обіцянками «суду» і «справедливого покарання»[2]. Втім, вже 9 серпня всі заарештовані були звільнені і 10 серпня передані українській стороні.

Після повернення до України, всіх звільнених офіцерів перевели до 30-ї окремої механізованої бригади формувати батальйон. 17 вересня 2014 року, після лікування від контузій у шпиталі, Охріменко прибув до навчального центру на Житомирський полігон. З грудня 2014 по березень 2015 виконував завдання на посаді начштабу батальйону на кордоні в районі Красна Талівка — Станиця Луганська. 6 травня 2015 року батальйон увійшов до складу 53-ї окремої механізованої бригади, а потім був передислокований в Донецьку область, де виконував завдання до кінця вересня 2015, — утримував фронт між Верхньоторецьким та Авдіївкою.

Влітку 2015 року вступив на навчання до Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. Після року навчання перевівся на заочну форму і з вересня 2016 повернувся у свою 72-гу бригаду на посаду командира 3-го механізованого батальйону. З вересня до грудня 2016 займався доукомплектацією 3-го батальйону, 21 жовтня 2016 року батальйон увійшов до Авдіївки. До жовтня 2017 року обороняв опорний пункт «Шахта» (вентиляційний ствол шахти «Бутівка-Донецька», що розташований між Авдіївкою та окупованим Спартаком) і південну частину Авдіївки.

« Для мене, як для командира, найголовніше – зберегти життя людям і не осоромити честь держави. Бо втрати не порівняти ні з чим. І коли вони є, я не виправдовуюсь, що це ж війна – і без них майже не можливо, я шукаю причину в собі, якщо є втрати, значить я щось однозначно недоробив. »
— Олександр Охріменко

На початку листопада 2015 року, разом із бригадою повернувся до Білої Церкви.

4 липня 2023 призначений Голонокомандувачем ЗСУ В. Ф. Залужним на посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.[3
Vlada-Maria• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В будь якому разі краще,ніж попередній
а попередній де дівся? В кращих зелених традиціях тихенько в ліс пішов, пардон, на заморську віллу?
Polz• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Те, що бійці жалілись, що в 14 поганий командир і тому Охріменка зняли? Чи те, що 14 вважається однією з найгірших бригад і ніхто туди не хоче попасти? Чи те, що сам Залужний колись був її командиром?
Funny Cat• 04 июля 2023
Ответ длявиканастя
Нахапался уже наверное, до конца жизни хватит, поехал на своей вилле в Испании отдыхать. Или не поделился с кем-то и послали
Funny Cat• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Пару человек так лайкнули ваш комментарий, как будто они знают о 14 бригаде и ее командире)))
Funny Cat• 04 июля 2023
Ответ дляSolnet
Наверное, ничего
На виллу в Испанию поедет
Не читала ваш комментарий, но мысли у нас с вами сошлись😁
lisulya• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В будь якому разі краще,ніж попередній
А шо з попереднім зробили? На фронт пішов чи на віллу в Іспанії поїхав?
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Побачимо.
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Ответ дляPolz
Давайте посилання на ті наклепи,що ви тут понаписували
Соната любви• 04 июля 2023
а что делает наилучший командир на должности тцк.
почему не на фронте руководит боевым подразделениям.

ну назначил, а с предыдущим разбираться будет? или раз сам за назначил, то все могут разойтись и вопросы не задавать.

пиар, не более того.
Соната любви• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
кто же на фронт отправит такие ценные кадры.
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Всі рашистські боти і їм співчуваючі вже в темі відписалися)
My_Dream• 04 июля 2023
Ответ длявиканастя
говорят, в Испании уже
Polz• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Спитайте тих, хто там служить
Polz• 04 июля 2023
Ответ дляMy_Dream
говорят, в Испании уже
І що ніякої відповідальності, ніякої конфіскації? Ні слідства, нічого? Ну як так
Пуговка• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ось що пишуть в групі ТГ Волинської області
Соната любви• 04 июля 2023
Ответ дляПуговка
ну теперь понятно почему его назначали
Go_Go• 04 июля 2023
Очередь следующего ч**шника посидеть на кормушке
My_Dream• 04 июля 2023
Ответ дляPolz
а навіщо? Ви думаєте, що він лише собі на віллу заробив?
Реверанс• 04 июля 2023
Ответ дляPolz
Свої своїх не судять.
Судять тільки бойових генералів,волонтерів.
Навіть гнид Януковича вже повернули.
Реверанс• 04 июля 2023
А ті, хто яйця по ,17 грн купляв- сидять?

А барабанщики та покупці сковорідок?
Чи не на часі? Чи то правильна корупція?
автор L-i-s-a-92af • 04 июля 2023
Ответ дляPolz
Спитайте тих, хто там служить
Це ви там служите,що так енергічно в темі відписуєте? Чи ви на порошенківській ботофермі разом з подругами ’ службу несете’?