Загроза теракту на ЗАЕС: у Маріуполі та Енергодарі помітили мониторингові станції вимірювання радіації (фото)Фото зробили українські партизани, які працюють в окупованих містах.
В тимчасово окупованих росіянами Енергодарі та Маріуполі помітили автомобілі - моніторингові станції вимірювання радіації.
Відповідні знімки з’явилися на сторінці в соцмережі громадського діяча Андрія Смолія.“В Енергодарі та Маріуполі помічені російські мобільні радіаційні лабораторії. Фото реальне, і автомобіль реальний. Так що рашисти таки готують чи реальні провокації, чи ІПСО. Зробили фото наші партизани”, - наголосив Андрій Смолій.
LentochkaV• 04 июля 2023
День паніки
І ніч паніки, дурдом, рашисти в інформаційній- мастаки, не ведіться
Автор вітер на Крим! Вони дурні чи що?перше завтра
Друге фото ніч
Love_Love_Love_• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
День паніки
Друге фото ніч
Я нічого проти не маю ваших доводів, але наче їм не насрати на кримчан
Крыска-Алиска• 04 июля 2023
Ответ дляМатильдa
А шо вы с ними делаете, лимонад? А то может и мне надо, а то мяты много
Мені сьогодні в магазині сказали підіймайте імунітет краще, а не панікуйте. Радили лимон, імбир та мед змішувати і пити, то ми зараз лимон з м’ятою разом з дитиною п’ємо.
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Одна газель перелякала міліони? Да ну
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
А шо происходит сегодня на Советчице?😵💫
Антидепрессанты на перерегистрации?
Страх це давня зброя, вона в дії
Александра333-0d63• 04 июля 2023
Я вважаю, що в кремлі вже зрозуміли, що обісралися, але цього старі маразматики ніколи не визнають. От вони і підірвуть ЗАЕС. Це буде приводом виводити свої війська. Звичайно, що цей теракт вони не
визнають.
НамСвоюРобити• 04 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
А машинки ці нагнали радіацію міряти аж з Нововоронєжа.Там на машині написано .
Пф, так як з найдальших міст, то ж бабла можна більше розпилити на тому ж паливі.
У мене практичне питання до шанованої спільноти. Дофіга йошти вродило. Стигла, м´ясиста і соковита водночас Що з цим скарбом робити?
Ответ дляКонкордія
І лимонад теж до речі. Пошукайте в ютуб рецепти, бо я ще не знайшла ідеального поки чи може тут хто напише
Спасибо, озабочусь завтра лимонами и лимонадом.
А сегодня облепихи купила, толку с мятой, кипятком заливаю, добавляю куркуму и типа полезность пью. Люблю такие чайочки
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну це да. Їм абсолютно пофіг на тих кримчан.
Але отак логічно подумать,якщо планується теракт на електростанції, то нашо їм ці машини в епіцентрі? Щоб що? Типу без цих машин і вимірів ніхто теракту і вибуху не відчує ?
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
визнають.
А чому зараз? Зсу там ще далеко?
Чому на своє військо?
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
В них у війську давно є дозиметри і техніка
А газель машинка то красиво, можна на форумах і в смі українців жахати
Ответ дляМатильдa
Клас, а вже є облепіха? Я думала щось що рано ще. Потрібно купити. Я блендером її мелю і морожу кубиками і потім в чай додаю взимку.
Александра333-0d63• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
А чому зараз? Зсу там ще далеко?
Чому на своє військо?
В мене таке бачення вже давно. Є в цьому щось нелогічне, але кремлівські упирі взагалі давно в маразмі, то хто їх знає.
Крыска-Алиска• 04 июля 2023
Ответ дляМатильдa
А де Ви її купляєте?
Love_Love_Love_• 04 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Одна газель перелякала міліони? Да ну
Та справа не в газелі.
Взірвуть вони ту заес, але чесно кажучи, ото очікування смерті, гірше самої смерті (с)
Netherlands• 04 июля 2023
хто поняв коли в АТБ морозиво гран прі по 29 грн? я бачила рекламу і не запам´ятала дату