Олена Oza• 04 июля 2023

Наші партизани сфоткали біля ЗАЕС ось що

Загроза теракту на ЗАЕС: у Маріуполі та Енергодарі помітили мониторингові станції вимірювання радіації (фото)Фото зробили українські партизани, які працюють в окупованих містах.

В тимчасово окупованих росіянами Енергодарі та Маріуполі помітили автомобілі - моніторингові станції вимірювання радіації.

Відповідні знімки з’явилися на сторінці в соцмережі громадського діяча Андрія Смолія.“В Енергодарі та Маріуполі помічені російські мобільні радіаційні лабораторії. Фото реальне, і автомобіль реальний. Так що рашисти таки готують чи реальні провокації, чи ІПСО. Зробили фото наші партизани”, - наголосив Андрій Смолій.
Матильдa• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
Клас, а вже є облепіха? Я думала щось що рано ще. Потрібно купити. Я блендером її мелю і морожу кубиками і потім в чай додаю взимку.
Не, мороженая. Я в этом году хочу ее купить на заморозку, именно для чаев таких горячих. В Пинтересте насмотрелась рецептов с апельсином, лимоном, имбирем, мятой и Мелиссой всяких + пряности. Короче буду миксовать и искать на свой вкус.
Если найду, то можно будет замораживать эти миксы, вот как сейчас чаи подобные порционные жидкие продают
lisulya• 04 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та справа не в газелі.
Взірвуть вони ту заес, але чесно кажучи, ото очікування смерті, гірше самої смерті (с)
А Ви хіба в Україні? Ви ж в США. Якої смерті Ви там чекаєте?
Матильдa• 04 июля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
А де Ви її купляєте?
Купила в Варусе порционные пакеты по 250 грамм. Да думаю во всех крупных в заморозке она есть
Крыска-Алиска• 04 июля 2023
Ответ дляNetherlands
хто поняв коли в АТБ морозиво гран прі по 29 грн? я бачила рекламу і не запам´ятала дату
Зараз воно наче по акції з червоним цінником 49 грн. По 29 грн. Було 2 неділі назад
Netherlands• 04 июля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
блін блін БЛІН як я провтикала
Крыска-Алиска• 04 июля 2023
Ответ дляМатильдa
Дякую, у нас в місті немає Варусу. Пошукаю може в Новусі або Сільпо є.
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляКонкордія
І лимонад теж до речі. Пошукайте в ютуб рецепти, бо я ще не знайшла ідеального поки чи може тут хто напише
Я знаю ідеальний. Трохи відволічусь і напишу.
Виходить як пакетований сік.
2 апельсини 2 лимони вимиваєте гарно і в морозилку на ніч. Вранці дістали, як вони трохи відтануть ріжете на шматки і вибираєте кісточки ЦЕ ВАЖЛИВО. НА мясорубку перемолоть. В каструлі сироп кипятим 1.5 літра води і цукор за смаком 1-2 стакани. Перемелений жмих заливаємо сиропом на пів години. Через пів години відкинути на сито. Перелить в трилітрову банку сік і долить до повної питною не кипяченою водою, кинуть мяту за смаком і зберігати в прохолодному місці.
Смачного.
Це найкращий рецепт, повірте. Я перепробувала кілька
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Я вважаю, що в кремлі вже зрозуміли, що обісралися, але цього старі маразматики ніколи не визнають. От вони і підірвуть ЗАЕС. Це буде приводом виводити свої війська. Звичайно, що цей теракт вони не
визнають.
І війна зікінчиться після теракту?
Love_Love_Love_• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
Ну це да. Їм абсолютно пофіг на тих кримчан.
Але отак логічно подумать,якщо планується теракт на електростанції, то нашо їм ці машини в епіцентрі? Щоб що? Типу без цих машин і вимірів ніхто теракту і вибуху не відчує ?
Одна з наших головних помилок в тому що ми шукаємо в них логіку, там її немає. Взагалі, все що стосується мацкальні це окремо від нормального світогляду. Це інша грань, точніше, загрань
Матильдa• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Виходить як пакетований сік.
Смачного.
Завтра все будут готовить лимонад)))
Спасибо, я тоже попробую
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Пф, так як з найдальших міст, то ж бабла можна більше розпилити на тому ж паливі.

У мене практичне питання до шанованої спільноти. Дофіга йошти вродило. Стигла, м´ясиста і соковита водночас Що з цим скарбом робити?
Наливку))
Пів банки йошти, модете додати ще будь яку ягоду, стакан цукру і добре перемішати. А далі до повної банки пополам самогон і вода. Все ретельно збовтати і в прохолодне місце на 2 місяці
BigSize_• 04 июля 2023
Ответ дляNetherlands
Вроде было уже по 29.
На днях брали каштан ’солёная карамель’ тоже вкусно
автор Олена Oza • 04 июля 2023
Давайте прощаться.....Балута!Извини,что я тебя всегда ненавидела и обзивала брехливою куркою.
Love_Love_Love_• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
По перше це цитата, про що стоїть значок.
По друге до чого тут взагалі те де я?
Конкордія• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Виходить як пакетований сік.
Смачного.
О, дуже дякую, заскрінила
Крыска-Алиска• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Виходить як пакетований сік.
Смачного.
Дякую🌸
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляTeonaa
А какой кстати сигнал радиационной тревоги? Чего населению не показали аля как сирены в тестовом режиме до войны демонстрировали??
Щоб не обісрались дуже зарання.
Минулу тривогу з суботи на неділю вночі в 2 год щавила сирена і мені спросоння здалось, що звук не такий як завжди, ото мене накрило. Як підірвалася
Конкордія• 04 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Почекайте, астанавітесь!. Я лимонад маю приготувати!!! До речі дівчата, як жахне (теоретично) Атб типу не працюватиме? І все не працюватиме? Автор, тема не розкрита
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляМатильдa
А як знов почнуть виключпть світло, то треба буде випить ті чаї за пару днів
Netherlands• 04 июля 2023
Ответ дляBigSize_
Вроде было уже по 29.
я такого взагалі ніколи в нас не бачила
Конкордія• 04 июля 2023
Ответ дляМатильдa
А де купуєте морожену?
Teonaa• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Щоб не обісрались дуже зарання.
🤣в що далі?) хіба що вікна закривать) чи йодит приймать)
НамСвоюРобити• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Наливку))
От йпрст, а головного інгредієнту то й катма.
Горілка ж підійде?
Бо щось тре робити.)) У минулі роки кислюча була, то на компоти морозили.
Джем ще можна зробити, але ж то мороки повні руки.
BigSize_• 04 июля 2023
Ответ дляNetherlands
я такого взагалі ніколи в нас не бачила
Думаю видели)) просто не обращали внимание. 🙂
РойЛеля• 04 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Горілка ж підійде?
Якщо кислюча то додайте цукру більше.
Казали мені цивільна горілка не то. Треба саме самогон.
Але пробувать можна
Не чіпай - вб ю• 04 июля 2023
а як ви зрозуміли що це фото з Маріуполя чи Енергодара?
Liza2704• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Наливку))
Що такє йошта??
Матильдa• 04 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Кстати да, я уже и забыла зиму с отключениями… значит заморозка отменяется, буду не выпендриваться и покупать в магазине заморозку по надобности
LentochkaV• 04 июля 2023
Ответ дляlisulya
Шось є така думка, що завтра рашиські смі можуть писати про витік радіації, а наші що нема витоку. Не знатимемо, що робити
А дозиметри не має ні у кого?
Шукайте, може у підприємців, сусідах
Це легко все перевіряється
Netherlands• 04 июля 2023
Ответ дляBigSize_
мабуть ви праві, просто воно виглядає так дуже тривіально, то якось на автоматі проходиш повз

А от гран прі - просто завжди застрягаю на ньому