Рогнеда Карповна• 05 июля 2023
Хочу голубцов.А что вы хотите вкусного?
ЖонДуан• 05 июля 2023
Банально - авокадо и красную рыбу. ) Очень люблю это все, но позволяю по праздникам.
Я Головна• 05 июля 2023
Мрію про дабл чізбургер меню і мак флурі.
Не любителька фаст фуду, але от страшенно хочу.
В нас начебто Мак скоро роботу відновлює, я вже місяць чекаю, а вони все не відкриваються(
Меня не звали• 05 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
А вы где? У нас в Запорожье тоже закрыт((( хнык...
Я_канеша_извиняюсь• 05 июля 2023
Рыбы речной, жареной, как у мамы. Можно ляща холодного копчения и пива. Но нет... Думаю о глистах и как потом плохо после этого пищевого безумства.
На выходных замучу ’кораблики’ - картошка с салком на зубочистке. И огурцов малосольных.
Я Головна• 05 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Миколаїв
Я не тону• 05 июля 2023
Пасту з тунцем хочу спробувати приготувати, грибний вершковий суп.
Підгледіла також ідею закуски для гостей зроблю на вихідні
Сегодня сержусь• 05 июля 2023
І я хочу чогось домашнього смачного, з сином зараз в лікарні, ніби годують, а чоловік з татом мені картоплі наварили і яєць насмажили певно на тиждень 😁
Файна_зупка• 05 июля 2023
Я купую 3-4 капустини. Вирізаю качан і цілими пхаю в морозилку. Через два дні дістаю, вони розмножуються і готові. Не треба варити чи відпарювати. Заморожую їх порційно. І коли хочеться голубів то роблю рис з фаршем і ті листки як знахідка. І півдня на голубці не тратиш. Ми з чоловіком їх за годину робимо і ставимо готуватись
Файна цьоця• 05 июля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
кажуть в мороженій рибі глисти дохнуть. Ну так заморозьте свою рибу холодного копчення
Файна цьоця• 05 июля 2023
Ответ дляТут надолго
Хочу, но не еды😏
вам не сюда) тут любов і їжа)) ну хіба ви збоченка
Семицветка• 05 июля 2023
Винограда. Вчера купила невероятно вкусный , и ждала утра чтобы съесть его. Сейчас как нападу на него