Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Це виглядає вульгарно?
Хелоу, я не так давно у стосунках з хлопцем. Часто ми зустрічаємось ввечері, бо обоє багато працюємо. І ми їдемо або гуляти або до нього додому. Я десь можу вдягнути сукню з не великим вирізом або коли ідем до нього, то можу вдягнути щось без ліфа, бо зараз дуже спекотно і мене окрім нього і так ніхто майже не побачить, в мене розмір 75C. Але хлопець часто прикриває мої груди, каже, що я получу, якщо ще вдягну. Не великий виріз це вульгарно? Ви б припинили щось таке носити?
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Что именно не так? Что его не устраивает?
Пс у меня у самой пирсинг в сосках с 17 лет. Спокойно могу ходить как в лифчике так и без. Да пирсинг, может быть и виден - что дальше?
Першоклашка• 1 час назад
Пф. Те то,что вы таскаетесь к нему после работы потрахаться, вас не смущает?
А сиськи ваши он прикрывает,бо думает что кто-то еще может начать вас юзать. Короче он понял,чтт ваши моральные принципы так себе и беспокоится
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я сама не розумію, тим більше я іду на зустріч з ним, а не сама. Моїм колишнім навпаки подобалось, коли я сексуально виглядаю.
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
А що поганого в тому, щоб зустрітись після роботи? Як це впливає на моральні принципи?
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну спросите напрямую.
Пс у вас секс с ним был?
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну спросите напрямую.
Пс у вас секс с ним был?
Так. Він каже, що не хоче аби ще хтось бачив мої груди
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
Что плохо в сексе после работы?
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Нечего плохого. Просто про лифчик уж точно не стоит беспокоится в таком случае. Хотя он как вишенка на торте может быть.
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну спросите напрямую.
Пс у вас секс с ним был?
Ахаха. Вы считаете они ходят домой к нему фото смотреть?
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну значит пояснить женскую физиологию и нацепить лифчик на него - пусть походить хотя бы дома
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
Все может быть по разному. С будущим мужем мы год просто ходили)
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
Я турбуюсь, бо вже не знаю, що вдягнути. Це хіба оверсайз або максимально закритий одяг
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви можете носити, що вам подобається. І скажіть якщо він ще раз буде вам вказувати і то це кінець
Дівчина заглядєніє• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Послухайте, це патологічний ревнивець, Ви і уявити не можете які форми набирає згодом оте, наче безневинне, прикривання. Закінчуйте з ним.
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Одевайтесь как хотите именно вы
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Куда ходили?
Почитайте текст темы. Там как бы довольно чётко описывает автор свои отношения.
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Одевайтесь как хотите именно вы
Я так і роблю)
Дівчина заглядєніє• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Це може допомогти лише на якийсь час. Згодом почнеться тотальний контроль.
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Що значить він хоче, а ви хочете так одягатися. То ваше тіло
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я б ще розуміла, якби це було щось дуже відверте. Але там ледь видно ті груди
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
Куда ходили?
Та читаю, грудь для автора проблема))
Я не представляю что бы сделала с мужем если бы он указывал как и куда одеваться.
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не стояв?
Вчителька з мікрорайону
• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Я так і роблю. Але постійно чую: ’в тебе відкриті груди’
Я инженер, меряю от 1• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вы топлесс хотите?
Как ещё можно увидеть грудь?
Дівка в намисті• 1 час назад
Ответ дляПершоклашка
а как у вас, пэрэсичной советчицы с моральными пинципами? ну и заодно с культупой общения и вообще с воспитание?
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
І що? Мені так комфортно