жили з мамою і дочкою закордоном.
мама поїхала на 2 тижні в Україну - а я аж сама не своя.
за неї переживаю.
самій лишатись з дочкою теж страшно (6 років).
ми живемо в будинку на окраїні міста, до сусідів далеко).
я ненормальна? незріла?
за неї переживаю.
я ненормальна? незріла?
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви кажете про 8 місяців з початку війни, а це жовтень, порахуйте. Люди могли налякатися тоді.
В Харкові весь час ракети, ми в курсі. Але боятися можуть і у Львові, прикиньте!
Доо)) я видела эти очень переляканые лица. Ни грамма эмоций от войны, полнейшей раслабон как после санатория.
Всю дорогу брови друг друг подкрашивали. Настолько переляканые 😄
Из всех вещей только косметички.
Талант! Бежать так с косметичками.
Из всех вещей только косметички.
Талант! Бежать так с косметичками.
Ответ дляLoveYouOrNot
Это как в группе у Ванька, Херсон молчит, Николаев молчит, Харьков Умань Днепр Запорожье молчит.
И только киевский кто-то сто раз спросит - а шо там по Киеву?? А по Киеву шо??
Уже за эти вопросы Ванек вставил, заткнулись.
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Из всех вещей только косметички.
Талант! Бежать так с косметичками.
Из всех вещей только косметички.
Талант! Бежать так с косметичками.
Чого вас так ці люди чіпляють, чого ви їх оцінюєте так детально? Вам реально нема що робити?))) Вас трігерить нереально на людей з заходу. Пропаганда дала свої плоди, всі «западєнци какіє-то нє такіє, хітриє, наглиє», печально. Але не критично, бо пропаганда косить не всіх.