Sunbeam1• 05 июля 2023

мама поїхала в Україну

жили з мамою і дочкою закордоном.
мама поїхала на 2 тижні в Україну - а я аж сама не своя.
за неї переживаю.
самій лишатись з дочкою теж страшно (6 років).
ми живемо в будинку на окраїні міста, до сусідів далеко).
я ненормальна? незріла?
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
за все.
і за те, чи буде все нормально. чи зможе назад заїхати.
а мама дійсно трохи тиран, з нею важко дуже. і дійсно з нею почувалась як із захистом
Подивіться на ситуацію з іншого боку - відпочинете від тиранії. Дивіться на це як на пригоду.
А чи заїде мама і чи все норм буде - це вже те, на що ви не впливаєте, тому паритись нема сенсу.
Боятись виходу із зони комфорту нормально, прийміть свої відчуття.
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляParasolechcka
а ви не уявляєте як всіх задовбали жителі Львова зі страшними історіями, товпами пенсіонерв туристиів на лікування і коли їх питаєш чи можа пожити в вашій квартирі, ви ж тут живете і вам все оплачують???? ось такі великі очі..
В методичці вам не все описали - ше хрестяться на кожному кроці.
Пуговка• 05 июля 2023
Ответ дляParasolechcka
Значить, вони мають право на те, щоб їм все оплачували. Можна подумати, ви в свою квартиру пустили б пожити першу зустрічну людину, яка ще й з ненавистю до вас ставиться, бо ви, бачте, посміли виїхати.
ElenaMari• 05 июля 2023
Автор так и не написала куда мама поехала, наверное Одесса или западная Украина, у нас паникерши только с этих мест)
Краденые абрикосы• 05 июля 2023
Ответ дляElenaMari
А в Одессе можно расслабиться вы считаете,или нам для этого чего-то ещё не хватает,и что в этом смешного?
автор Sunbeam1 • 05 июля 2023
Ответ дляElenaMari
Київ
Parasolechcka• 05 июля 2023
Ответ дляПуговка
всі мають, право на захист і укриття навіть від стресу і завтра його може знадобитися ще в 10 разів більших страсті мордасті.е, а ті хто використовують цю ситуацію для збагаення шкодять усім.. і на майбутнє також... Я бачила очі людей зі знищених міст,. коли вони чули розказні жителів Чернівців які в них страсті мордасті... В мої квартирі вже багато людей жило і всі безоплатно. Як у і у всіх моїх друзів.
Parasolechcka• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я дмаю справжні патріоти не виокристовують цю ситуацію для збагачення і не замовчують цю проблему..А вона є. Ховати голову у пісок вже не час.
inresta• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
за все.
значит радуйтесь что оно уехало
Решка7777• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
теж жила окремо. просто з початку війни разом. ну і тут живу в ’жопе мира’, то тому і трохи не по собі
нам от ЗАЕС как-то не по себе ....автор, посмотрите вокруг
GaleTTa• 05 июля 2023
Я вам ещё больше скажу, мама может и не вернуться. Было многих таких случаев, когда родители сбегали к себе домой под любым предлогом от детей и внуков и чужого угла)
Я ехала с Варшавы с женщиной, она сбежала из Америки от дочери, обещала вернуться но говорит мне что обманула, не собирается, иначе её бы они не отпустили)))
автор Sunbeam1 • 05 июля 2023
Ответ дляinresta
значит радуйтесь что оно уехало
оно??
автор Sunbeam1 • 05 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
їм теж некомфортно?
думала, тільки дітям некомфортно
GaleTTa• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
їм теж некомфортно?
думала, тільки дітям некомфортно
Так а мама что не человек? У неё свои привычки, свой быт, она хозяйка должна быть в своем доме. Маму тоже иногда напрягают и дети и внуки.
Веточка сакуры67• 05 июля 2023
Не понимаю таких перепуганых. Я В Харьков приехала и оставила несовершеннолетнюю дочь за границей. Истерики ни у неё ни у меня нет. Сама как-то справляется.
Alianna88• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
вночі тут темнота, до сусіднього дому метрів 200-250
І чим вкм поможе мама у такому випадку? Бабая прожене? Ну чесно,автор, ви як маленька. Вже ви маєте в маму і дитину оберігати, а не мама вас
World Shop• 05 июля 2023
О,пожаловала мудрая предусмотрительная мама\дочка,которая спасла свою семью от ужасов войны и искренне не понимает недоумков,которые тут сидят и шахеды руками ловят каждый день,т.е нас.
Да,Автор? Чего вас еще не забанили с вашей тролячьей темой?
автор Sunbeam1 • 05 июля 2023
Ответ дляAlianna88
так, така незріла.
ну допоможе коли хворію, наприклад. чи якась екстрена ситуація
World Shop• 05 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
так, така незріла.
Найбільше чогось шкода вашого чоловіка стало
Эйфик Х• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Провокаторша!
Почему? Лично слышала от соседей по автобусу как у них страшно и срочно надо выезжать в Италию с концами.
Эйфик Х• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Та не кажіть. Я зі Львова, і у нас чудово, вчора шикарна веселка місто обіймала. Купа туристів. ❤️
В Харькове тоже была вечером радуга. Но позавчера
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляParasolechcka
А що робити час? Дайте мені методичку глянути, цікаво ж.
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
О, клас, люблю такі історії)) Поганий «западєнєц» прийшов на заміну бандерівцю.
Эйфик Х• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Мне дико было такое слышать от львовских, из Харькова.
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Ви це чули на початку війни, правда?
Эйфик Х• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви це чули на початку війни, правда?
Нет, это пошло уже месяцев 8 войны
Эйфик Х• 05 июля 2023
*прошло
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Нет, это пошло уже месяцев 8 войны
А, в жовтні, коли обстріляли Львів..
Эйфик Х• 05 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А, в жовтні, коли обстріляли Львів..
А недавно ракеты в Харькове, прикиньте?
И да, то было до Жовтня. Месяц июнь июль.
LoveYouOrNot• 05 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
А недавно ракеты в Харькове, прикиньте?
Ви кажете про 8 місяців з початку війни, а це жовтень, порахуйте. Люди могли налякатися тоді.
В Харкові весь час ракети, ми в курсі. Але боятися можуть і у Львові, прикиньте!