Оно само купилось• 05 июля 2023
Це каріес малесенький? На нижньому передньому зубі
Оно само купилось
• 05 июля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Да, кариес.
Малесеньку пломбочку зроблять, буде триматись?
Лікар радить спостерігати бо пломбочка відпасти може
Ответ дляОно само купилось
Дивна порада, а чого не почистити зуб від карієсу, він же не припинить псуватись. Пломба може відпасти, а може і не відпасти, чого чекати поки зʼїсть більшу поверхню
Русланка з гілки• 05 июля 2023
у меня есть пломба на переднем зубе - не отпадает. зачем запускать?
Kot_v_meshke• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
У меня тоже был на вид внешне маленький кариес в переднем зубе, разфигачили ползуба, внешне не было видно что внутри много его. Держится пломба, за лет 15 один раз переделывали.
Весела пiсенька• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
А Вам лікар сказав не лікувати?
Оно само купилось
• 05 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
А Вам лікар сказав не лікувати?
Сказав можна не поспішати
тяжкаялюдина• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Сказав можна не поспішати
Дивно. Я б замислилась щодо зміни лікаря.
Вже видно що пішло всередину.
В мене пришийковий на стресі напевне поліз. На деяких зубах лише плями. На інших вже пошкодилась емаль. То там де плями лікар сказав що можна почекати- це суто естетика. Якщо зруйнована емаль - то вже пломба.
Про ’пломби може відпасти’ взагалі дич. Зараз такі матеріали що я відпаду а пломба залишиться.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
Вже видно що пішло всередину.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
Весела пiсенька• 05 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Вже видно що пішло всередину.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
Вже видно що пішло всередину.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
А він не казав Вам як довго можна ходити з тими плямами? І що буде з ними далі? І якого вони у Вас кольору? В мене просто теж таке, і теж сказали не чіпати, суто естетика, на деяких зубах вони білі, на деяких трохи темні, світло коричневі чи якось так. Дякую!
Кидстаффовка• 05 июля 2023
Щоб зрозуміти в якому стані зуб, роблять кт.
І б тікала від лікаря, який радить не чіпати.
Весела пiсенька• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Сказав можна не поспішати
Дивно, це вже ж не карієс у стадії плями, там вже дірочка є((((
Може вартувало б ще до когось сходити?
Оно само купилось
• 05 июля 2023
Мабуть ви праві… треба йти до іншого лікаря
Бо чекати довго можу тільки ж краще не стане
Весела пiсенька• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Та і пломби на контакті нормально тримаються, на пришийкових можуть відпадати, і то дивлячись як зробили. А між зубами норм все має бути.
тяжкаялюдина• 05 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я гадаю, що в кожного то індивідуально. В мене на верхніх різцях двох вже майже 2 роки, а на жувальних зубах від плями до пошкодження емалі півроку/рік. Ось дивлюсь на нижню ’четвірку ’ напевне піду пломбу ставити. Рік тому ще була просто пляма.
Цього всього не видно при розмові чи посмішці, тому не чіпаю. Намагаюсь раз на півроку до того маніака (так стоматолога називаю) зазирнути. В мене ще й зубний камінь, роблю гігієну і одразу мені вердикт виносять з чим ще можу почекати, а що варто зробити вже.
Весела пiсенька• 05 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А як виглядає пошкодження емалі у Вас? Типу що пляма, але ширшава чи як саме? Бо в мене по текстурі воно теж трохи відрізняється і емаль задіта мабуть, але лікар каже плями не чіпати, це хронічний перебіг.
Я Вас не боюся• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Сказав можна не поспішати
Бегите от такого врача, без оглядки и роняя тапки. Это ж не врач, а недоразумение
Не против• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Сказав можна не поспішати
У меня от такой фиговинки до огромной чернухи на зубе 2 месяца прошло.идите,сделайте сегодня и забудьте
тяжкаялюдина• 05 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Так, воно таке шершаве стає. Плями - просто плями собі гладенькі. Я навіть язиком відчуваю різницю.
Будьте так ласкаві• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Цікавий лікар. Все там буде триматись, якщо буде якісна ізоляція і фотополімерна пломба.
Будьте так ласкаві• 05 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Вже видно що пішло всередину.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
Вже видно що пішло всередину.
Міняйте клініку. Зуби то не нігті.
Пришийкові пломби якраз погано стоять. Якщо клиновидні дефекти в результаті бруксизму, то їх можуть і не лікувати.
тяжкаялюдина• 05 июля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну у мене, ттт, вже понад рік - стоять.
Норм в принципі були зуби. А минулого літа від стоматолога не вилазила. Дві коронки і з десяток пломб. Що переробляли старе, що полізло нове. Це для мене якась нова реальність. Лікувала зуби (усі шістірки) ще в останніх класах школи, потім один як четверту дитину годувала, потім після ковіду одну шістірку переробляли, бо відпав кусок пломби тієї, 30+ річної давнини. І все завжди ок було. Лише на гігієну ходила. Чи стрес чи вік чи все разом.