12 галюцинаций• 05 июля 2023
Чи буде цікава блютуз-колнка у вигляді котика малюку 1,3
Любить пісеньки з мультиків, хочу вмикати пісеньки щоб мультики не показувати.
12 галюцинаций
• 05 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Мои дети слушали, аудио сказки от рождения и до 7 лет)))
дякую
Anna Poplavskaya• 05 июля 2023
В нас Зайка Аліло як колонка - донечці на рік подарували. так вже майже шість - то улюблена іграшка. Вона там і музику, і казки вмикає. І як нічник виккористовує. Дуже класна штука
12 галюцинаций
• 05 июля 2023
Ответ дляAnna Poplavskaya
В нас такий також є, але ми ті пісні вже на памʼять знаємо
12 галюцинаций
• 05 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Буває
Так в цьому магазині і збираюсь брати тільки в мене показує 340 грн, а у вас чомусь 316