Подскажите пожалуйста
И какие сейчас на это удовольствие цены
Не чіпай - вб ю• 05 июля 2023
В Оксфорд Медікал робила, ролять непогано, але розвести намагаються безбожно.
assurbanapal• 05 июля 2023
Клиника Адонис на Соф. Борщаговке 2300 грн. Делали пару недель назад, именно с мед сном.
Не чіпай - вб ю• 05 июля 2023
Ответ дляfialka123
А в каком смысле развести?
Я проходила в них процедуру тричі. Робила завжди уві сні.
Приходжу - там новий чи то лікар, чи то анестезіолог.
І починається - у вас велика вага, вам потрібно окрім сну оплатити естренний пакет за 4 здається тищі.
Аргументи що робила і в більшій вазі не працюють. Не зробимо без екстренного і крапка. Пішла телефонувати в їхній головній офіс - одразу стало можна.
Ок, зробили процедуру, приходжу до тями, на ресепшен виставляють рахунок з зайвими 1200 грн.
Я вже зла як чорт, питаю - це ще що таке? А ми вам взяли на хелікобактер!
Я вас просила про таке? Ну ідіть до лікарів, хай мовляв відміняють.
Оплатила як завжди, але ж нервів попсували добряче.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Понятно) Спасибо)