Шкварочка• 12 января в 19:25
Де в Києві найкраще перевіряти дитячі родимки, родимі пʼятна?
Буду вдячна за поради
Шкварочка
• 12 января в 19:51
Ответ дляКапитанша
Свою тревожность проверьте, залечите ребенка
А хто залічує?
Після літа є родимки і родимк пʼятно є
Бажано перевіряти ці штуки
Після літа є родимки і родимк пʼятно є
Бажано перевіряти ці штуки
Молода і нерозважлива• 12 января в 19:56
Правильно делаете, я тоже дочке проверяю. В Киеве ходили к Газда Николай Николаевич, тел не помню, погуглите , где-то на Минской нас принимал
ЧупакабраЗеБест• 12 января в 19:57
Ответ дляШкварочка
А хто залічує?
Після літа є родимки і родимк пʼятно є
Бажано перевіряти ці штуки
Після літа є родимки і родимк пʼятно є
Бажано перевіряти ці штуки
я не хоидла по разынм кабинетам, поезала в Институт рака, там и проверилась. и сразу от сердца отлегло.
Шкварочка
• 12 января в 20:32
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сама місцинка стрьомна
Шкварочка
• 12 января в 20:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А у вас чимало родимок в дитини ? Скільки дитині ? Після літа зʼявляються ?
ЧупакабраЗеБест• 12 января в 20:37
Ответ дляШкварочка
я сама ходила, у детей нет такого. у меня были немного другие жалобы по коже, и там ест ьпару родинок которые стали некарсивыми. я сразу в тот институт, там принимают и без направления.
Коник-стрибунець• 12 января в 23:47
2 роки назад пішли до дерматолога в райнній поліклініці, дали направлення в онкологічну на Верховинній. Там є консультація. Прийшли на консультацію з направленням, госпіталізували, видалили 8 невусів, віддали їх на дослідження. Негативні результати, видихнули.
ЛюблюДевчонок• 13 января в 07:44
Клиника Евродерм 👍 как раз по этим всем делам. Удаляли там и папиломы и родинки и молюска
Шкварочка
• 13 января в 23:47
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дитині чи собі видаляли ?
ЛюблюДевчонок• 15 января в 16:10
Ответ дляШкварочка
Дитині чи собі видаляли ?
І дітям і собі і чоловіку, донці папіломи, родинки і молюска