Наполеон Бонапарт• 06 июля 2023

Електронний текст пише не вагітна, а смужковий показує другу світлу полоску

Доброго дня, менструація була 1,5 тиж тому назад, не добре мені було вже давно, до менструації. Тиждень тому почало нудити, пару раз була рвота. Тест на вагітність показує другу полоску, але розмита. Електронний текст ,пише не вагітна.
З чоловіком постійно використовуємо контрацепцію -презирвативи.
Будемо іти до гінеколога, щоб точніше дізнатись
Вся в кредитах• 06 июля 2023
Тесты с полоской это LH

Весняний Марафон• 06 июля 2023
Чому ви ще не на узд, почуваєте себе погано давно, то може бути все що завгодно
А_мій_самий_самий• 06 июля 2023
Так у вам хгч тест пустой.
Море_море_я_скучаю• 06 июля 2023
Розовый с надписью LH - это тест на овуляцию. И зелёные справа - непонятно, на них нет пометки.
Тесты на беременность (электронные и полоски слева) у Вас отрицательные.
Задолбулька• 06 июля 2023
А ХГЧ здати - не виникало такої думки?
So_so• 06 июля 2023
Сдайте хгч
Цветочница• 06 июля 2023
оце наштампували) вагітні

Міряю від одиниці• 06 июля 2023
Ответ дляЦветочница
оце наштампували) вагітні
З двома поломками то на овуляції тест.На вагітність що єлелектроні, що смужки з однією
Цветочница• 06 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
може… як ви зрозуміли, що на овуляцію? я такими не користувплась ніколи
А_мій_самий_самий• 06 июля 2023
Ответ дляЦветочница
На одному з них написано LH, ті що зелені це також на овуляцію
Пикарда• 06 июля 2023
Тест на вагітність смужку скільки хв тримали? Здається після 10 хв результат не актуальний, в інструкції написано, бо смужка розмокає
Каллипсо• 06 июля 2023
Ответ дляПикарда
Честно, сколько раз делала, результат всегда одинаковый, что сразу, что потом. Никогда не менялся
Пикарда• 06 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
1) если беременность есть 2 полоска появляется не прям сразу. 1 раз попался бракованный, сразу рассплылась, думала совсем поседею, как так, со спиралью.
2) Нometest точно меняется. Раньше делала каждый месяц.
Каллипсо• 06 июля 2023
Ответ дляПикарда
Со спиралью у меня есть случаи среди знакгмых, что и беременели, и даже рожали. Спираль вросла. Так что то, как сдвигается спираль, я прекрасно знаю
Пикарда• 06 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
Я не была беременной. Тест оказался бракованный. Потому что я естественно перепугалась, переделала ещё 2 теста, сходила на УЗИ