ВсеПроВсехЗнаю• 06 июля 2023

у кого була позаматкова вагітність, які симптоми були?

де кололо, боліло, чи тошнило, запаморочення? поділіться, будь ласка вашими симптомами!
Крихітка на всі• 06 июля 2023
Болело внизу живота. Постоянна мазня. Сидела на обезболивающих больше двух месяцев, а когда стало не хватать пачки Темпалгина на день обратилась к врачу. Такая дура я была((( чуть не сдохла от той внематочной((( и от собственной тупости.
So_so• 06 июля 2023
Жгущая боль слева и периодическая мазня.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
а у що вам це вилізло? вибачте, що запитую?
Паспортний стіл• 06 июля 2023
Почувала себе добре, нічого не боліло, тільки невелика мазня, побігла до лікаря, на узі, позаматкова🥹
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляSo_so
а через який період часу у вас це почалось? одразу чи пізніше?
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
на якому тижні це почалось?
So_so• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Сначала у меня пошли месячные, я была уверена, что не беременна. А потом слабость сильнейшая, головокружение и опять пошли (у меня было и кровотечение в брюшную полость, я не знала), чуть затихло, болит, опять мажет.
Гинеколог поставил мне сбой цикла и я начала пить оральные контрацептивы и железо.

В 6-7 недель разрыв трубы, спасли чудом, зав хирургии в Александровской больнице дежурил с пятницы на субботу и в субботу рано утром я к нему на стол попала.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляSo_so

який жах!!! як себе вберігти...ніяк( добре, що все закінчилось так! бажаю вам міцного здоров´я!
So_so• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Спасибо!
Білка в колесі• 06 июля 2023
Ничего не болело, не тошнило, вообще ничего кроме коричневой мазни. У меня уже кровь в брюшине была, я не чувствовала. Спасло то, что я находилась в стационаре и была экстренная операция.
На УзИ ничего не увидели(((
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
На УзИ ничего не увидели(((
а в лікарні ви були, на ’збереженні’ через мазню?
Ермолайчик• 06 июля 2023
Мазало і дуже боліло справа в області нирки. Результат: позаматкова вагітність і видалення правої труби. Через півроку сама завагітніла і сину 5,4 роки. Головне не тягнути якщо щось турбує. Мені робили лапароскопію. Ніяких наслідків не було
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
бажаю вам здоров´я!
Ермолайчик• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
бажаю вам здоров´я!
Дякую! Все добре! Є 2 діток! Головне - одразу до лікаря! В 21 столітті - це не вирок!
УраганнаЯ• 06 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Почти точь в точь, обратилась в больницу с мазней, а доктор увидел, как я периодически кукожусь от боли. Была 6-я неделя. Успели, сделали вылущивание плодного яйца и пластику на трубе. Через полгода успешная беременность
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
в мене підозра, але ще не видно плідного яйця, бо хгл 430 тільки. болить іноді то справа то зліва. кололо по центру матки. мазні немає. але в мене овуляції тільки на правій яїчнику ( якщо її видалять, то
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так кажуть наче на узд можна побачити щось тільки як ХГЧ більше 1000.
Може ви самі себе накрутили?
Чи по терміну мав би бути хгч вже набагато більший?
Білка в колесі• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Да. Неделю лежала, они ничего не видели(
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Може ви самі себе накрутили?
ні, не мав бути більше. хвилююсь, бо оці поболювання-поколювання періодично( в першу вагітність такого не було(
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
в моєї мами немає правого яїчника, на узд їй кожного разу ’малюють’ уявний розмір не дивуюсь вже такому(
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Якщо вашому передбаченому терміну ваш ХГЧ відповідає, то ви зарано панікуєте.
На узд радять йти коли хгч від 1000.якщо менше, то поки можна нічого не побачити. По ідеї це і є ваш випадок.

Вам скоріш за все на узд сказали просто чекати ще. І зробити повторно десь через тиждень узд.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить

так, але смущають оці відчуття і панікую( що в мене там так болить і чому(
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Багато хто каже з дівчат, що тянучі болі були на початку.
Ви про це лікарю сказали?
Може ці болі через ваші особисті якісь гінекологічні явища.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Ви про це лікарю сказали?
казала. в мене ендометріоз і є кіста(
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
казала. в мене ендометріоз і є кіста(
І що лікар сказала з приводу цих болей?
Якісь рекомендації дала?
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
І що лікар сказала з приводу цих болей?
Якісь рекомендації дала?
чекати узд. пити ношпу якщо критично болить. воно не болить критично чи цілий день. іноді. то зліва,то справа. і один день кололо періодично десь 4 години. в мене було в цьому циклі дві овуляції
Угадайс• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Автор, ви підозрюєте в себе позаматкову вагітність?
В мене нічого не боліло, замість місячних була якась мазня, яка не проходила. Зробила тест на вагітність, дві смужки, думала що вагітна. Лікар виписав якісь уколи, я колола тиждень, а потім сусідка сказала ’може в тебе внєматочна? Зроби узі’ . От узд й показало що до чого. Оперували лапароскопічно, трубу викинули. хоч вона і не розірвалась, але мені не потрібно було її зберігати.
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ооо)
То може і двійня буде)
Це самостійна овуляція у вас? Чи стимулювали?

Автор, з усього описаного ясно, що ви себе занадто накручуєте. От через ті нерви і болить.
Якщо дві овуляції і друга пізня, то може ще імплантація і через це болі
автор ВсеПроВсехЗнаю • 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Ооо)
То може і двійня буде)

в мене друга овуляція через 3 дні після першої. самостійно вийшло, вперше в житті подвійна овуляція вийшла. спочатку кололо на 10 день після 1 овуляції, 4 години покололо, як голкою. а тепер 11-12 день після 2 овуляції і поболює то зліва, то справа. не тягне, а так, точково
Нехай щастить• 06 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Автор, сіяти паніку зовсім зарано.
Треба чекати до наступного узд.
Якщо прям дуже сильно хвилюватись, то можете пару раз здати хгч.
Треба через день здавати. Має бути приріст десь вдвічі.

Якщо дуже слабо наростає хгч, то це є підозра на позаматкову. Але теж тільки підозра.
Звісно вас можна зрозуміти, але панікуєте зарано.
Бажаю, щоб все склалось якнайкраще!