ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 июля 2023
Порадьте затишну книгу для читання
Щоб така по літньому відпочивальна була
Замовлю паперову і буду на річці читати
Вишнёвая Леди• 06 июля 2023
Я Р. Бредбери люблю. Мне оно летне-отдыхальное, потому что читала, когда с ребенком гуляла)
Поміркована думка• 06 июля 2023
В мене в планах купити - Кафе на краю світу. Думаю вона відпочивальна, але ж не читала
Вилами по воде• 06 июля 2023
Послухаю, бо сама тільки про війну читаю, а хочеться чогось легкого.
Із останньго про війну прочитане Два брата, сподобалось.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 06 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Я читала, коли світло виключали)
Скачували.
Забула вже про що вона
Сподобалася, але не в захваті
Скачували.
Забула вже про що вона
Сподобалася, але не в захваті
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 06 июля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Дякую
Секретница• 06 июля 2023
Ответ дляЗаза777
Наринэ Абгарян цикл про Манюню
Совкодро***ство, чесслово!
Вилами по воде• 06 июля 2023
Ответ дляСекретница
Совкодро***ство, чесслово!
Я теж не зрозуміла захватів про цей відвертий брєд
Мексиканочка• 06 июля 2023
Беріть любовні романи чи щось подібне. Недавно читала Гілберт ’Місто дівчат’
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 06 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Шоколад Джоанн Харрис.
Я фільм до дир передивилася)
КонФФетОшка• 06 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я фільм до дир передивилася)
А продовження читали? Декілька книжок є...
Затишне кубло• 06 июля 2023
Мандрівний замок Хаула Діани Вінн Джонс, якщо любите англійський гумор в перемішку з романтикою, детективом і казкою. Там тільки початок трохи затягнутий, потім не відірватись. Звісно, про смаки не сперечаються, але це те, що я час від часу перечитую саме для розслаблення і відпочинку
Кукарачка• 06 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
да, она отличная
Почемучечка• 06 июля 2023
’Спитайте Мієчку’ - ідеально підходить під ваш запит. ’Смажені зелені помідори’ також зі схожою атмосферою.
PORKA• 06 июля 2023
Раджу серію Теплі історії, в більшості це збірки коротких душевних оповідань різних авторів, хоча є книжки одного автора.
Я читала багато з цієї серії ще з 2016го року, потім віддала всі книжки на аукціон допомоги госпіталю, а це приїхала до мами, потягнуло купити ще одну
Одна-дві історії під чашечку кави на релаксі-)))