Ля-ля-ля• 06 июля 2023

Отели с бассейном в Солотвино

Порекомендуйте пожалуйста хорошие. Смотрела Черная гора, но там только детский открытый бассейн. Или какие то другие места в Закарпатье, чтобы из Киева можно было добраться на поезде.
автор Ля-ля-ля • 06 июля 2023
И если кто то был в Солотвино, там есть где гулять типа экскурсий в горы?
БоВжеВільна• 06 июля 2023
У Мойша
Oksana0612• 06 июля 2023
Якщо, це Чорна гора біля м. Виноградів, то точно не варто з Києва їхати.
Oksana0612• 06 июля 2023
В Солотвино ПУНКТ ПРОПУСКУ ’СОЛОТВИНО-СІГЕТУ МАРМАЦІЄЙ’. МИТНИЙ ПОСТ ’СОЛОТВИНО, не найкраще місце для відпочинку.
ИМХОля• 06 июля 2023
Зараз у Нижньому Солотвино- Деревінська купіль
SNOOPY• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
я теж там була в червні. місце хороше, але зовсім не бюджетне:-)...
автор Ля-ля-ля • 06 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Так, а чому не варто?
автор Ля-ля-ля • 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Яка ціна за добу на двох з харчуванням?
Oksana0612• 06 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, а чому не варто?
Там нічого особливого, невеличка територія з озером сумнівної чистоти і мулом під ногами, маленький басейн для дітей. Для місцевих на вихідних якраз підійде. Я б зі Львова спеціально туди не їхала, точно.
автор Ля-ля-ля • 06 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Зрозуміло, дякую. Може щось інше порекомендуєте?
ИМХОля• 06 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Яка ціна за добу на двох з харчуванням?
Відпочиваємо я, чоловік та дочка 13 років. Це ціна лише сніданок
ИМХОля• 06 июля 2023
Це 3 доби