Вумна вутка• 06 июля 2023

Квартира в новобудові

Хто купував квартири в жк Метрополь,які у вас відгуки?Варіант -брати на етапі будівництва ,в розстрочку ,на 4 роки.Може є якісь поради,уточнення,буду дуже вдячна
Мая твая не панимать• 06 июля 2023
Де в Києві добре живеться-там читали?
Ще на доміку на форуі пошукайте відгуки
Прикуси Язика• 06 июля 2023
Ваша тема як мандрівка у часі.. Наче безтурботний 2019 рік на дворі
автор Вумна вутка • 06 июля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Де в Києві добре живеться-там читали?
Ще на доміку на форуі пошукайте відгуки
Дякую,гляну
дама_из_декрета• 06 июля 2023
Так если он только строиться, то какие могут быть отзывы?) Мы брали на этапе строительства Днепр. Платеж был разделен на 2 части на пол года.
elegante• 06 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Почему .. некоторые проекты строятся и сейчас .. просто понятно сейчас никто не застрахован .
Я таке знаю• 06 июля 2023
Я за свою новобудову як раз перед війною розтермінування виплатила.
Ось з дня на день ключі отримаю.
Квартира мріі, я ії так чекала, але русня все наламала.

По темі : наврятчи прямо тут і зараз ви знайдете інвесторів Метрополю
Шукайте Телеграм канал. У всіх будівництв інвестори створюють телеграм канал
автор Вумна вутка • 06 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ось з дня на день ключі отримаю.

Вітаю з новосіллям🥰
Неваляшкина• 06 июля 2023
Авторе, створіть цю саму тему у рубриці «нерухомість», більше людей дасть відповідь. Знаю одну інвесторку з порадниці, котра лише підписана на теми про нерухомість та інтерʼєр, усю стрічку не дивиться
автор Вумна вутка • 06 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Не знайшла цю рубрику.Переглянула декілька блоків тем,де створити цю тему.Може,неуважно дивилась.
Неваляшкина• 06 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
Вона в розділі «бізнес та фінанси»