Бачу не заспокоїться ніяк грізна воєватєльніца Міхайлова , яка врятувала і вивезла з поля бою всіх поранених .
Як же їм хочеться, щоб загинуло побільше тих , хто в опозиції до влади , тому вона причепилась до Юрія Луценка , який звільняється з лав ЗСУ по інвалідності.
Це її дивує і вона пише , що багато хто із її знайомих звільнитись не може.
У мене питання - а багатьох військових ви знаєте , щоб перебували зараз в армії от на такій вахтовій основі , як вона ?? І чому їй можна , а іншим ні ?!
Вони ніяк не заткнуться і їх не цікавить чому весь 95 ий квартал живе звичним життям і не воює , а вони ж набагато молодші і здоровші від Луценка.
Ответ дляebbi
З раком підшлункової (здається у нього саме він)і не може бути добре.Начкільки мені відомо,він не лікується.
Ось його крайній допис у фейчбуці.
Там він пише, що навіть його смерть не змусить хейтерів змінити думку.
Скоріше за все його атакує хвороба...
Ответ дляРеверанс
Вони розлучилися за кілька місяців до його смерті.
І коли вона себе вдовою обьявила і обручку на программу вділа,то було досить дивно
Я чесно скажу,я про неї раніше ніколи нічого не чула і не знала.Тому і співчувала.Але те,що бачу зараз,не викликає поваги.Чим більше вона пише чи говорить,тим гірше вона виглядає.Може то моя особиста думка.
Що стосується тих політиків і колишніх,і діючих,хто воює зараз-хтось мені ДО війни подобався,хтось ні,але зараз я їм вдячна ВСІМ,тому що я дома,я маю змогу спати вліжку,ходити на роботу,а вони захищають і мене в тому числі.Все інше зараз для мене не важливе.
Ви якось багато емоцій генеруєте. Це не про емоції, це про двох ’перспективних’ політикінь. Заодно і скажемо, хто привів їх в політику, це теж важливо. Міхайлова - ’голос’ (цікаво, притула, може шось мявкнув би?), Безугла - слуга, тут зрозуміло ’яке їхало - таке здибало’.
Я ставлюсь абсолютно спокійно до них - ніколи, ні під які обіцянки, ні з жодною партією, я за них не голосуватиму. Партія, яка їх висуватиме, для мене ’помре’ назавжди. Люди, які подають їм руку - туди ж. Ось, власне, і весь ’кейс’, як для мене. Менше емоцій, більше раціо.
Ответ дляebbi
Я спочатку здивувалась ,що Луценко пішов дійсно на 0.Думала люди жартують.
Так ,що зараз
Честь і подяка за службу,як і кожному хто там нас захищає.
Так ,що зараз
Ответ дляlus_so
Притулі поки ніколи,Притула в нас зараз студент і всеукраїнський волонтер.
Міг би теж піти,але навіщо себе коханого на небезпеку наражати ?
Життя воно 1, а не як в грі 9
Ответ дляlus_so
Ну Ви можете без емоцій,я або ще хтось -ні.
Ответ дляlus_so
Було б чудово якби більшість виборців міркували як Ви..але варто визнати, що у великої кількості виборців Міхайлова буде асоціюватичя як наречена Героя України..хоча її поведінка огидна а Безугла взагалі немає про що говорити..тварина
Ответ дляebbi
А людині не гидко писти,що хвора на онкологію людина-клоун?Коли ведеш себе паскудно-будь готовий до відповіді.І розділяє впершу чергу і лайно піднімає на поверхню сама героїня Аліна
Я не в темі конкретної ситуації, я не у чиєму таборі і зараз не маю ресурсу, щоб це досліджувати. Критика з мого боку була саме до форми. І так, я не вважаю, що якщо хтось їсть лайно, то приєднатися то ок варіант.
Ответ дляРеверанс
Там нема особистості,там гній
І саме тому ви не знайшли нічого окрім брудної білизни та акцентуванні на статі?
Вам мало шеймінгу у сторону жінок зі сторони чоловіків? Вирішили доєднатися?
Якщо людина паскуда, то можна як завгодно показати це і прописати власне відношення. Але спускатися на рівень геніталій -- дно.
Ответ дляTammy21
А тут не в таборі справа.Зовсім.
Є людяність.
Є мораль.
На фронті всі болячки загострюються навіть в багато молодших,в 34 роки витривалий альпініст пише,що спина посипалась і оце глузування з хворого воїна,воно таке цинічне.
Є людяність.
Є мораль.
Ответ дляebbi
Емоції швидкоплинні, нас спеціально ’виводять’ на емоції, щоб ми посердилсь та й забули.
Емоції треба переводити в довгу пам´ять, щоб за 3-5 років, ці курки не вішали нам балачки на вуха по новій, як наче нічого й не було.
Ответ дляРеверанс
А тут не в таборі справа.Зовсім.
Є людяність.
Є мораль.
Є людяність.
Є мораль.
У вашому пості не має того за що ви типу стоїте. У будь-якому разі, людяності та моралі я там не побачила.
Ще раз -- я не критикую і не обговорюю цю ситуацію, ваші емоції, претензії лише до форми подачі.
Ответ дляTammy21
Ви вважаєте так,а я вважаю,що пройти мовчки мимо,коли якесь нікчемне ображає або зневажає людину,то цне й означає приєднатися до того лайна.У кожного своя власна думка.До речі і захищають нас ті,хто не проходить мимо.Інакше нам було б дуже скрутно,якби ’нам’ ще було
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Там нема особистості,там гній
вже те, що її на похороні перед камерами водили попід руки парочка Корчинських, багато про що говорить. Сподіваюсь, українці не забули кадри з Майдану і де на них, за чиїми спинами, стояв Корчинський
Ответ дляebbi
Я не вірю, що ті, хто для того щоб захистити приєднуються до процесу споживання не такі ж хто все це почав. І не вважаю, що приплітати людей з фронту у наш діалог -- ок ідея.
Ответ дляРеверанс
Продовжимо?
В демократичній країні,дві депутатки закликають фізично знищувати опозицію
Я не буду відкривати вкладання. Вибачте, але навчити вас читати текст та розуміти його я не можу.
У декількох коментах я чітко писала, що критикую не вашу позицію, а форму подачі.
Ответ дляTammy21
І до речі,на його сторінці дуже багато підтримки від людей,які не пройщли мимо.Я думаю,що для нього це дуже важливо.І я гадаю,що якби цієї підтримки не було ,людині було б морально дуже важко.І ваша думка нам цікава,але взаалі неважлива.Здається,думаючх по іншому більше.І мене це тішить
Ответ дляTammy21
Даремно, там саме про форму подачі цієї Аліни, яка і викликає у всіх обурення. Просто в шоці, що жінка може таке писати, і не місцевий анонім, перепивши пиваса, а типу депутат Київради і «активістка»
thumbelina_la• 06 июля 2023
Тут ще треба розбиратися чи це точно правда, бо одного разу ви вже писали що вона публікувала про Давінчі «він мене ib@v?»
А тобто винен частку майна. А нічого подібного вона не писала.
Здалась вам та дівка, вчепились до неї.
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляsymbol
та ’активістка’ і ’борчиня із земельною мафією’ хай розкаже для початку яким чином її сімейка набрала землі під Києвом
Ответ дляЕлена 2016
автор можно вопрос? вы на форуме ’фрЫлансер’ на минималках?? не обижайтесь, вы так часто мелькаете ... но у вас настолько безграмотно скопированы чужие тексты, настолько тупо выстроена архитектура посыла текста... вы учитесь наваливать на форуме?
Теперь по теме, да многие не уходят и не могут уйти, так как ротацию проводить не кем. Мой муж оперирует в военном госпитале в памперсе, так он не может отойти от секционного стола, дефицит кадров. Автор в чем посыл темы???
Удалено администрацией...