💬"Там все було заміновано заздалегідь" — Чому не підірвали мости на Чонгар?
Розповідає військовий, який намагався це зробити
Про події розповідає Іван Сестриватовський – військовий, який ніс службу на межі з Кримом, був звільнений з полону і саме він у фатальну ніч на 24 лютого мав підірвати мости.
❔У 2022 році обговорювалися можливості повномасштабного вторгнення. Чи були проведені навчання інструкції щодо того як діяти?
— Навчання проводились, навчання завжди проводяться. Завжди готується особовий склад до будь якого вторгнення.
❔Чи давалися якісь розпорядження в лютому 2022 року?
— Так. Це були більше не розпорядження, а застереження, настанови...
❔Чи були якісь припущення як будуть наступати, чи були якісь плани?
— Саме так. Плани завжди відпрацьовані.
❔Якісь особливі укріплення, мінування готувалися перед наступом?
— Ні, там все було заміновано заздалегідь. Ще з 14 року. Все обслуговувалося, всі мости, зокрема, два мости на Чонгарі були заміновані.
❔Чи ви бачили перевірки мінування? Коли востаннє?
— Так, так. Десь тижня півтора, максимум два до повномасштабного вторгнення проводилася перевірка. Був журнал, кожного разу проводилася перевірка, що добре, що не добре.
❔Тобто ніяких розпоряджень щодо розмінування не надавалися?
— Ні, ні. Розмінувань ніяких не було. Мости були заміновані.
❔І як було далі, коли вирішили підривати?
— Намагався здійснити підрив, але вибуху не сталося. Я не сапер, але тут виходи два: або була висаджена якась диверсійна група, або дроти підриву були пошкоджені мінометним обстрілом. У мене тільки такі два варіанти, іншого нема.
Отже, ще раз
. З основних тез можна чітко сказати — на Чонгарі все було заміновано, ретельно перевірялося, була розроблена чітка інструкція дій у разі необхідності підриву, рішення приймалося безпосередньо військовими на місцях і найголовніше — підрив було здійснено. Але в силу наслідків атаки він не відбувся. Про це раніше в інтерв´ю зазначав і генерал-лейтенант Сергій Наєв, який безпосередньо відповідав за той напрямок.
❗️І якщо хтось досі посміє використовувати ці трагічні події в політичних інтересах — нехай пам´ятає, що військовий, який бере участь у війні з 2016 року, Іван Сестриватовський разом зі своїми побратимами був готовий віддати в жертву своє життя, щоб виконати наказ, залишався на позиції до останнього, через що отримав поранення та потрапив в полон.
🤝Ми дякуємо виданню "Українська правда" за таке чудове інтерв´ю, де безпосередній учасник цих подій розклав все по полицях. А якщо хтось захоче сказати, що це підставлено, то нагадуємо, що дане видання є опозиційним до влади та висловлює досить впевнену критику в їх бік. Тож вважаємо питання з Чонгаром закритим!
взято
— Саме так. Плани завжди відпрацьовані.
Отже, ще раз
взято
Чекаємо?
заперечення, гнів, знецінення, потоки ненависті на воєнного?
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Цікаво через скільки від адептів певних партії та теорій на Сестриватовського почнуть литися тонни бруду?
Зараз чиясь віра під загрозою зникнення...
Ответ дляЛеска
Знову достали стару білизну провітрити?
Ні це не все
Воєнні ще цитують Наєва
Вже 2 неділі, ви не довіряєте военним?
?
Воєнні ще цитують Наєва
Вже 2 неділі, ви не довіряєте военним?
?
Ответ дляЧашечка кофе
А Наєв? Він де теж дав інтервью
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
А Наєв? Він де теж дав інтервью
Все одно не допоможе.
Ответ дляku4eravaku4erava
И что делать сейчас, ваши предложения?
Не знаю
Я бачу люди зотіли знати і людям в тянуди
До речі. пост Сержа
Це опозиція до зеленої влади
До речі. пост Сержа
Це опозиція до зеленої влади
Ответ дляКава з перцем
Пропаганда методичек ОПи Єрмака?
Я вас чекала
Так цей воєнний з полону на Ермака, так, як інакше
І Наєв
А ще Демсокира, що в опозиції ось допис. ?
І Наєв
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляMussja
Ні, їх віра міцна. Вони швидше захейтять того військового, як Пташку
Ще у цьому інтерв´ю військовий сказав, що підрив мостів затримав би русню лише на кілька годин.
Ответ дляMussja
Сумно
Думаю все десь посередині. Наші там не змогли
Читайте допис Сержа, той хлопець 137 бригада що зміг, сам кинувся на міст, пожертвував собою.
А та бригада, 59 що в полоні, що відступала в Азовсталь потім, сумно, люди воєнні намагалися.
Так влада не готувалася, ракети не готували, північ не мінували.
Але тут заїзжений Чонгар(
Ирина-bbd0• 06 июля 2023
В смысле зеленский не приезжал разминировать чонгар?
Это вы сейчас решили херакнуть пустой блинной лопатой по скрепам ?
Ответ дляИрина-bbd0
Було заміновано
Вони намагалися. Тому що с Півдня чекали, не все робила влада, так, але воєнні намагалися і 59 бригада, та що потім тримала Азовсталь і 137
Irina-5d24• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Ні це не все
Воєнні ще цитують Наєва
Вже 2 неділі, ви не довіряєте военним?
?
Воєнні ще цитують Наєва
Вже 2 неділі, ви не довіряєте военним?
?
Вибачте, а хто нині назначені в країні сектантами, бо я не встигаю? І чого це людина, да хоч 150 разів герой-військовий, дозволяє собі таки вирази?
Irina-5d24• 06 июля 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
И что делать сейчас, ваши предложения?
Я зрозуміла, що радуватись. Зеля і з єрмаком в білому.
Ответ дляIrina-5d24
Пролітик нервний
Це партія Демсокира. Пропорешенківська, опозиція до Зе
Irina-5d24• 06 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Не знаю
До речі. пост Сержа
Це опозиція до зеленої влади
До речі. пост Сержа
Це опозиція до зеленої влади
Такого явища в країні не має
Ответ дляIrina-5d24
Такого явища в країні не має
Порошенківских партій не має? Ви хоть погуглите
Ответ дляLentochkaV
Чекаємо?
А конкретний військовий тут до чого? Моя ненависть вже сформувалась і на цього або іншого військового жодним чином не спрямована і не буде спрямована.
Питання Чонгару не закрите. Не сподівайтесь.