Одні думки• 06 июля 2023
Ваша улюблена пісня на сьогодні
У мене дуже багато улюбленої музики різних стилів, найчастіше, щось з старенького. Але слідкую і за новинками. З останнього приємно здивува гур КАДНАЙ з піснею "Відпусти". Хоча до війни мені ще дуже подобалась їх пісня "Сантьяго".Дуже стильно зроблено! І ця пісня дуже сподобалась, лірична, я таке люблю.Хоч вона і не нова, я почула її всього пару днів тому. І слухаю постійно. що у вас на повторі?
Цвірінь• 06 июля 2023
Артем пивоваров - люблю . А так вообще я по музыке старой выступаю ) диско 2000
Банка з медом• 06 июля 2023
После концерта « the Weeknd” , куда затащили старшие дети- все их на репите😂
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
О, я би пішла на нього! У Варшаві були?
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
UFO
Belladonna
Якраз сьогодні її слухала теж, спотіфай підкинув )) Мені ще подобається дуже з цього напрямку - Burden Opeth.
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Walking in my shoes Depeche Mode
Дякую, нагадали мені про цю пісню. Додала до плейлиста!
Обращеница• 06 июля 2023
Пару дней как слушаю Лободу ’Кохана’, я эту песню раньше не слышала, хоть она из ’стареньких’. Классная, лирическая и необычно слышать Лободу на украинском
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляКучМала
Reamon Supergirl, і ще пісня Weaked game в оригіналі (забула хто співає)
Супергьорл - класна пісня, та і Вікед гейм теж. Але остання така приторно красива, що аж занадто )) Її Кріс Айзек співає, знаю його ім´я тільки завдяки цій пісні.
Семицветка• 06 июля 2023
У меня позднее зажигание. Только недавно услышала Сплин Передайте это Гарри Поттеру. Вот её слушаю чаще других. Но моя фонотека скудна. Я не большой любитель слушать музыку.
Соня-сонятко• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
да, что то тянет на плаксивый металл, депрессия - металл; агрессия - рэп; ностальгия- поп; гармония- классика..и это тоже мне сейчас нравится Kingdom Come 👍
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Російський рок зараз слухати не можу. Навіть тих, хто ’проти’ - Земфіру, наприклад. А пісні Арії повидаляла у себе звідусіль. Гидко і прикро ((
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Класна пісня - ’Kingdom Come’-What love can be’
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляСвятатабожа
а мене шось на 80-ті потянуло, Джексон, Мадонна і т.д.
Люблю їх теж. І сьогодні якразпо радіо чула ’Say, say, say’ - це дует Джексона і Маккартні.
Гола з конопель• 06 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
я вот что-то не могу понять их творчество и не могу решить хочу идти или нет на их концерт
была на концерте Beyonce, все круто, но не мой формат стадиона
Святатабожа• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
я ось сьогодні кліп на цю пісню дивилась, Джексон такий молодий.
КучМала• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Блін, піду шукати навушники😂😂😂 ще дуже люблю Three Doors Down - Landing in London. Там такі слова… якщо не чули, мені здається Вам зайде
Kot_v_meshke• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Мне тоже жаль из-за Арии, любила их, теперь не слушаю.
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Post Malone Rockstar
Прикольно )) Не моє, але прикольно!
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляКучМала
Пішла слухати.
Семицветка• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Арию не смогу включить - затошнит, от некогда любимой Алисы отказалась навсегда. В плейлисте с десяток песен Сплина, штук 7 Би2 и много ДДТ. Открыла для себя ДДТ в 2014 году, обратила внимание на Шевчука из-за его позиции.
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Я у Вікенда люблю тільки одну пісню. Але на шоу би точно пішлаза перформансом!
Соня-сонятко• 06 июля 2023
Ответ дляОдні думки
это одна из любимых.
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляКучМала
Ні, на жаль, не моє. Занадто розмірена. Я полюбляю глибоку лірику, або тугу вселенську.
Срочнокпсихологу• 06 июля 2023
сьогодні вперше почула, але цілий день в голові крутиться
дуже актуальна)
Одні думки
• 06 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Мене теж нудить. А раніше була в захваті від голосу, тексту, пісень. Жаль, пісня про ’Вулицю роз’ майже геніальна...