Лівий Локіть• 07 июля 2023

Я виплатила кредитку - фух. Бльше ні-ні

Дівчата, всім гарної купальської п´ятниці

вчора я закрила дебільну кредитку
дуже цікаві розрахунки банку, звичайно)
але то таке
моя тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3225392

моя порада - якщо можна обійтися, краще не потрібно йти на ці 60 днів без%%
Киця-бриця• 07 июля 2023
Користуюся років 5, проблем немає, якщо вміти рахувати і гасити вчасно.

Тепличная• 07 июля 2023
Ніколи не живу в кредит, борг і тд і всім щиро рекомендую
vinika• 07 июля 2023
Не откажусь от кредиток. Это возможность не считать копейки в магазине. Никогда не влажу более 5 тыс, гашу в течении недели двух.
ничевока• 07 июля 2023
Вимкнула кредитний ліміт на картці, це не для мене
Непогодка• 07 июля 2023
Наоборот очень выгодно 2 мес пользоваться бесплатно.
Мудрецыха мира• 07 июля 2023
Ну, во-первых у вас была довольно таки приличная сумма и логично, что от нее будут % набегать тоже неплохие. Потому гасить ее надо больше, чем минимальный платеж.
Я вам ещё в той теме написала, что при наличии заначки надо закрыть хвост и откладывать тот платеж в счёт копилки обратно.
Кредитка это реальное подспорье, если грамотно рассчитывать ее использование.
Акуна_Матата• 07 июля 2023
Я так и не поняла,как сделать 60 дней. Постоянно нужно погасить до 25 числа.
Коплю на груди• 07 июля 2023
рада за вас,вітаю! теж колись відчувала таке ж полегшення))
Гладиолус• 07 июля 2023
Очень удобно, всегда пользуюсь, гашу в льготный период

Пустощі-веселощі• 07 июля 2023
До 55 дней, если 1 числа берешь и меньше если в другие числа. много лет пользуюсь, используя льготный период, я трачу, муж потом кидает , закрывает
Гладиолус• 07 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Там не 60, а 55 максимально. Но до 25числа следующего месяца. Если берёте 1 июня, то льготный период до 25 июля
Пустощі-веселощі• 07 июля 2023
И потом полностью гасить нужно всю сумму, но если 20 июня взяли тогда до 25 июля
parele• 07 июля 2023
Ответ дляТепличная
А я наоборот рекомендую пользоваться бесплатными деньгами два месяца, почему нет?))
Киця-бриця• 07 июля 2023
Ответ дляparele
Мабуть тому, що не всі вміють рахувати, а потім кричать караул, банк мене надурив.
Тоска в носках• 07 июля 2023
поздравляю!
Володарка мрій• 07 июля 2023
Ответ дляparele
Я только из-за кэшбека не пользуюсь, он маленький на кредитные деньги
parele• 07 июля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Ну вот поэтому на Моно я своими пользуюсь, а в Привате кредитными)
автор Лівий Локіть • 07 июля 2023
ну всі ми різні, погодьтесь
я з тих, кого гнітить сам факт боргу на кредитці.

звичайно, і +++ є. Але коли є стабільна підстраховка у вигляді сталої суми зарплатні чи коштів чоловіка.
Я працюю з дому і рівень прибутку нестабільний по конкретній сумі, ну і самотня на даний період.

дала собі слово заповнити умовний ліміт на кредитці власними коштами. Тримати там ті ж 25тис , але це власні кошти - ну от такий бзік

дітям своїм провела наглядний лікбез, як це буває, коли непунктуальний в платежах чи відхиляєшся з різних причин з графіка оплат. самі хлопці прорахували мої трати на обслуговування карти і прозріли. До речі, і карта була всього рівно 2 роки.

Звичайно, грамотно ’гратися’ кредитками вигідно. Ось в Британії деякі банки практикують кешбек за перевод кредиту в свій банк. деякі люди просто оформлюють карту, переказують кошти і не влазять в позику, а просто отримують 200ф - чому б ні.