Україна понад усе!• 07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
Бабулька• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я не хіхікаю, але мій естетичний егрегор від цього лихоманить трохи)
В смысле?
Вы ж сами написали что любите хихикать и тыкать пальцами.

_-------- Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.

Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
найсмішніше в таких темах це як тьоті починають доказувать тролячому автору які вони ще круті, виставляючи свої фотки.
А чого вам смішно? Тому що вам нічого показати? Чи тому що хтось вас випередив? Тьотя
Семицветка• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
Именно поэтому куча немецких женщин ходит с причёской-ёжик, не красится и носит шорты чтобы привлекать мужчин))
Svitlo_• 07 июля 2023
а де варіант - ніколи?
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Тобто одягаєтесь ви щоб транслювати сексуальність, а миєтесь не для того?
А чому?
З якого віку заборонено транслювати сексуальність? Чому?
Не плутайте тепле з м´яким. Я не одягаюсь відверто, я одягаюсь стильно і відповідно на свій вік, і не молодюся істерично, чіпляючись за молодість, що йде. А транслювати сексуальність можете хоч в 90, але хто до цієї трансліції приєднається?) Хтось з спотвореним сприйняттям адекватності? Бо надоїло адекватне і захотілось фрікового чогось. Як от якийсь чоловік візьме в 40 років, одягнеться як репер. І наче всі будуть його слухати і дивитися, але сприймати як фріка, з якого можна посміятися.
Да_Я_ТакаЯ_• 07 июля 2023
Ответ дляФайна цьоця
До 70
до 100
Бабулька• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
В 70 лет не нужно прятаться. Но и ходить по городу в коротких шортах не стоит
Почему?
Добрая свекровь• 07 июля 2023
Несколько дней были в Оттаве, жара, от +30 и выше. В шортах практически все. При том, чем попа толще, тем шорты короче, а чем дама старше, тем разноцветнее. Я со своим размером L и в светлых джинсах ходила там как клоун на дипломатическом приёме.
Скользкая• 07 июля 2023
Я не далеко не худышка, шорты ношу выше колена. Гребла я чье-то мнение, на улице пекло,ещё и футболка с черепами. И да, мне 45

Бабулька• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
На пляже это другое,а старые сморщенные ягодицы у тебя перед носом в транспорте это совсем не торт(
А как вы свои ягодицы старые сморщенные в транспорте себе перед нос выставите?
Шмоточницаца• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Потому что на 70-летней женщине короткие шорты смотрятся неуместно
Альо, жіночко! Це шорти. Просто шорти! Вони однаково виглядають на 7, 17, 27, 37, 47, 57, 67, 77, 87, 97!!!
Лікуйтесь, хто вважає інакше. Повний зашквар. Москальські гени не інакше.
Для мене це аналогічно ’8 лєт бамбас дамбілі’
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Боже, які вавки в голові.
Для кого ви ті шорти надягаєте? для людей чи для себе
треба щоб з местечковість виїхала тоді ваше життя покращиться
Ну лукавте, люди одягається не тільки для себе. Як би тільки для себе, то носили б звичайний одяг ціна\якість. Без усіляких зазіхань на стиль та моду.
Кучерявочка• 07 июля 2023
Не знаю, але мені 30 і я особисто б такі не одягла.
Добрая свекровь• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Даже на старше 70 нормально смотрятся.
Ксерокопия ночи• 07 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Якщо гарна фігура, то і в 40 нормально.
А якщо повненька і фігура погана, то й в 20 виглядає жахливо.
и в 50 нормально, если красивая фигура!
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляБабулька
В смысле?

Я написала, що у всіх нас є таке. І визнаю це. Але мова була про ту конкретну тітоньку, про яку спитали, як би я відреагувала
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
ну а звідки тоді у вас чиїсь сідниці на рівні вашого носу?
якщо я сиджу,а леді просувається до виходу, або стоїть поруч.
що не ясно вам, що треба поясняти?
Танго утрьох• 07 июля 2023
Мені 33, фігура гарна (об´єктивно), ноги стрункі, короткі шорти ношу скільки себе пам´ятаю. І такого плану як на фото, і трохи довші - залежно від загального образу і місця, куди їх вдягаю. Сестрі 40 - аналогічно ноги стрункі, але вона короткі шорти носить виключно в курортних зонах - їй так комфортніше. Тому, як на мене, якщо фігура дозволяє, то хоч і в 70 можна шорти вдягти)
ФрекенБок• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тобто, якщо думка не така як у вас, то це апріорі щось зі мною не так?) І ж не закликаю заборонити такі шорти, я лише цікавлюсь думками. (про плюралізм думок чули? наче як у нас хочуть, щоб таке було в суспільстві нашому поширено. Чи вже ні?) І не порівнюйте догляд за собою, з транслюванням сексуальності (а іноді фріковості). А миюсь і чистю зуби я для гігієни, а не щоб реготати як кінь і намагатися приваблювати своєю сяючою посмішкої навколишніх. Чуєте різницю?)
Ну стартопике вы обгадили свою подругу как раз за то, что ее мнение отличное от вашего. И при этом прикрылись фразой ’при всем уважении’.
Овняная вы подруга и человек в целом.

Не гавкаю- но охраняю• 07 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та ну Вас( Так ржали весело, а Вы щас срач разведете(
Бабулька• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Это только в Украине и к примеру в азиатских странах.
Семицветка• 07 июля 2023
Ответ дляБабулька
Я из той темы в свои 44 узнала что вообще колени бывают разной ’формы’.
Хотя так и не поняла чем формы отличаются друг от друга.
Я тоже дожила до 40ка лет и только тут узнала, что всю жизнь жила с ’неправильным ’ коленями
Заліковий троль• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не равняйте всіх під себе.
В селі немає чим зайнятися або в городі, або людей обсмоктати.
Є багато людей, багато з них досить заможні, яким немає діло до чійхось лохмоть.
Ручки-Крючки• 07 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
смішно, бо ви годуєте троляку
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Є така штука - особиста значимість. Тому так, часто люди і для себе одягаються гарно і стильно.
Панна Кота• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
54 года 162 56 ношу ,обычные шорты без философии
Блондинка в Законе• 07 июля 2023
Ответ дляЛуковая
ні в якому, як дешева шмара з підворотні
а ви така леді
Ручки-Крючки• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
ви повторюєтесь
Панна Кота• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
А ей не всеравно?
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Овняная вы подруга и человек в целом.
Обґадіть, це по вашому просто висловити інші думки? Не будуйте на своїх припущеннях хибні висновки. Бо тут я теж можу до вас причепитися, що у вас комплєкс разоблачітєля.