ЗновЗдоров• 07 июля 2023
Зустрічались б за 1000 гривень?
З такими даними у чоловіка
Якби займались б цим?
Безпринципова• 07 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А ви певні,що чоловік хотів би вам платити ті ж 2000?
Доля повії не така легка як Вам здається ....
Можуть просто оттрахати, отпи**ити і викинути на узбіччі
Мрію про космос• 07 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Дивно, чому так багато жінок звеличують свою 3,14зду. А невже чоловік не має ніякої ваги? Чому він повинен платити? Може Ви йому заплатите?
ви праві, автор же ж страждає, що не може знайти собі пару) хоче пару-нехай платить))))
Радостина• 07 июля 2023
Ну так може людина їсти не має за що купити, ну а що ж їй робити?!
Автор, Ви хоч венеру не принесіть від нього, він у вас далєко нє дєвствєннік
ЛісАпетная• 07 июля 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Жене отрыгнул после обеда, взял тыщу и пошел любовницу жарить. За тыщу.
Та да) Обычно строго наоборот) и не тыщу, а гораздо больше. Плюс квартира, машина, возможность не работать, а только борщи варить, кататься в путешествия, получать ювелирные подарки и обеспечение детей.
И пусть жарит кого угодно, ваще пофиг))
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Якщо ви за гроші зустрічаєтесь/спите з чоловіками, яка вам різниця одружений він чи ні, його вік і наявність дітей?
Ну як яка, якщо спить з дружиною,то це мені зайві ризики в плані статевого здоров´я хоч і в презервативі все звісно має бути, навіщо?
Про дітей я ніколи ні якого не запитувала взагалі.
Дюагональ• 07 июля 2023
Ну, двічі на тиждень по годині, і 9 тис. вже.
Якщо плануєте саме цим місцем заробляти, яка Вам різниця?
Я не з тих, хто так заробляє. Але коли була студенткою, мої сусідки по кімнаті брали по 10 грн. (2000 рік, стипендія тоді була 14 грн). І чоловікам тим було 50-55 років, дівчатам по 21, 5 курс.
Семицветка• 07 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Зустрічання - це трошки не той термін.
Чи займались би ви проституцією за 1000 грн. Це як почасова оплата чи він зможе вас єлозить, допоки не втомився?
Как обстоятельно задан вопрос
ЛісАпетная• 07 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Жаль, что нет смайлика блювота.
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
А другие виды заработка не рассматриваете?
Ні
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
це тому, що ваша дочка хороша, адекватна дівчинка! а тут...
Не починайте,це як хобі
Я Вас не боюся• 07 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ну я маю на увазі,що в нього вже вік
А вам скільки ?
Мрію про космос• 07 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Не починайте,це як хобі
хоббі торгувати собою і іншого заробітку не вбачаєте) іспанський стид
Трахтибидох• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Что с вами не так? Моей дочке 20, отбоя нет от женихов
Пусть предложит по 1000 платить ей за встречу, большая часть отобъется
Автор же денег хочет, а не отношений .
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Денег на что нет?
На секс, хочуть за дарма
Дюагональ• 07 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Жаль, что нет смайлика блювота.
Ну от так вони підробляли собі на кафе і цигарки.
Автор теж планує.
Області пітьми• 07 июля 2023
Ой, я б да. А то дура вечно всем бесплатно давала 🤦♂️🤦♂️ лучше уж за деньги
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Угу.. высокого вы о себе мнения
В каждом заведении как коршунов, этих 20-25 летних, голодных, страшно заходить, налетают сами. Неважно кто - абы кого то цепонуть.
Була в алясці,такого не бачила ні разу,не вигадуйте
Мрію про космос• 07 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
А заробляєте чим?)
на цим і заробляє) тисяча до тисячі, наскладає
Радостина• 07 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Жах,всього кілька доларів...
А як люди їздили на Київ чи на Одесу електричками з пересадками, добу валялися по електричках і вокзалах, і ще цілий день на базарі. І привозили додому 5 гривень...
Жах! А Кравчук з екрана віщав про ’краще, ніж в Ізраїлі і Франції’
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
Так каже, що це хоббі
Горлаю зрання• 07 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ну так секс це ризики зайві,тим паче ,що одружений
Вот именно. 1000- дешево, можно сказать, бесплатно
Тыс 4 - не меньше. За 1000 пусть с женой спит
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляОлена-fb0b
1000 це Година ,день, тиждень, рік Раз?
А ви в сумнівах
А якби за 1000$чи€
Були б сумніви ?
І звідки ця цифра , він назначив?
А ви в сумнівах
А якби за 1000$чи€
Були б сумніви ?
І звідки ця цифра , він назначив?
Так
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Ну дивіться, моєму чоловіку 39 років, в ліжку огонь, зовнішність в нього теж дуже гарна (на мій смак) - 186 см, 100 кг, брюнет з блакитними очима, акуратна борода, стильний, їздить на крутій тачці, пахне дорогими духами. На такого я б і в 20 років запала. Але справа в тому, що такі за секс не платять, їм на шию вішаються самі...
Як його звати?
Мрію про космос• 07 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так каже, що це хоббі
мабуть, якийсь університет закінчувала, по такому хоббі)
ПростоБелка• 07 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Допоки як я зрозуміла
Піпец, це ж треба так себе не поважати.
ЗновЗдоров
• 07 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
За що йому платити?