Помаранчова душа• 07 июля 2023

А ви знали, що вибиті шматки зубів можна приклеїти?

Для мене це відкриття.
Я б і не додумалась шматки зібрать.
Подруга розказала, що таке було в дитини.
Вона теж не знала і викинула шматки на майданчику, де вибила дитина 2 передніх зуба по куску. А потім подзвонила в добробут і сказали термвново привезти куски, вона повернулася на майданчик і їх шукала і таки знайшла.
Просто з дітьми все буває і треба кожному знати цю інформацію
60 метрів сметани• 07 июля 2023
Я чула, що в дітей може вибитий зуб прирости. Не знаю, правда чи ні. Здається теж на форумі хтось писав.

tarveldy• 07 июля 2023
Більше вам скажу, молочні зуби дітей не викидайте, вже є технології, коли їх використовують для імплантів (чи чогось там) у дорослому віці
автор Помаранчова душа • 07 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Теж була в похресниці ситуація. Нижній зуб ще молочний років 2 чи 3 їх було, якось вирвала вона зубами вчепилась в стіл . І він еа соплях висів. Поїхали в інститут стоматології і якось вшили їх чи щось таке.
Приріс, помінявся потім на постійний
Агент Пинкертона• 07 июля 2023
Гель-лак, то технологія, яка пішла від стоматологів.
автор Помаранчова душа • 07 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Офігеть. Я недавно цілу жменю викинула, де ви були раніше з цією інформацією
А що таке?• 07 июля 2023
Зуб вибитий, якщо швидко прибігти в шелепно-лицьову хірургію теж на місце вставлять і він назад приросте.
автор Помаранчова душа • 07 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Нічого собі
А що таке?• 07 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
У дорослих теж
автор Помаранчова душа • 07 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Бачите як багато сьогодні корисних порад

А що таке?• 07 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Вони ж висихають і кришаться з часом, требм якісь особливі умови зберігання.
60 метрів сметани• 07 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Круто, я гадала, то балачки. Буду знати. Головне - щоб не знадобилося це знання)
оле-чка• 07 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Так вони трвскаютьмя і розсипаються на дрібні частинки
tarveldy• 07 июля 2023
Ответ дляоле-чка
Подробиць не знаю, люди які жили в Кореї казали, що зуби зберігають, там вже це нормальна практика
tarveldy• 07 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Ні, там якась технологія, не буду брехати , не пам´ятаю, але зберігають як матеріал
А що таке?• 07 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
У мого кума так було. І ще колись з дитиною на Підвисоцького чекали в черзі, при нас привели хлопця 17 років, він на самокаті покатався мінус один зуб, так його так хвалили, що він зуб знайшов і приніс, його урочисто вставили, але там довго не можна жувати, треба їсти пюре через трубочку, поки десна не стянеться.
автор Помаранчова душа • 07 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Може треба в якийсь розчин
Alex_Kri• 07 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Може треба в якийсь розчин
Лет 10 назад в Киеве была фирма, которая предлагала услуги по сохранению таких зубов
Лиса Патрикевна• 07 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Може треба в якийсь розчин
В молоко
Сегодня не целуюсь• 07 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Що дійсно з ними щось роблять

Сегодня не целуюсь• 07 июля 2023
Від тих китайців все що хочеш можна очікувати
Alex_Kri• 07 июля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Що дійсно з ними щось роблять
Пока вроде ничего не делают. Но это не мешало брать деньги за хранение - типа, а вдруг научатся что-то делать.
tarveldy• 07 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Може треба в якийсь розчин
Так, не зуб вживлюють , а використовують власний біологічний матеріал
МЧСница• 07 июля 2023
У чоловіка вирвали зуб мудрості. Але шматок чомусь залишили.
Виріс новий.
Коли чоловік приперся заново в хірургію- лікар ледве не збожеволів))
От і ’ ха-ха’
Меня не звали• 07 июля 2023
Ответ дляМЧСница
Виріс новий.
От і ’ ха-ха’
Не выдумывайте, такого не может быть. Разве что у него были заложены лишние
Цвірінь• 07 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Так, Комаровський цілу передачу робив років 15 тому. Треба покласти в баночку, наплювати слини і бігом до стоматолога. Моя знайома так врятувала постійний зуб. Тільки треба швидко, а не через пару днів
Злива інформації• 08 июля 2023
В мене були вибиті передні по пів зуба. Мені поставили е- макс. Виглядає природньо. Мабуть клеїними я би боялась щось надкушувати.
МЧСница• 08 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Не придумаю.Я й сама не розумію, як таке можливе. Але ходять байки, що зуби мудрості можуть вести себе дивно
автор Помаранчова душа • 08 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
А куди ви звернулись з цією проблемою? Мабуть, не кожна стоматологія таке пропонує?
Злива інформації• 08 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Я звернулась до своего стоматолога. Звичайна приватна клініка