Це мені подружка розказала, після відпустки.сьогодні за кавою зустрілися.. Зустрічається вона з мужчиною. Вже немолоді.за 40 років. Мужчина налаштований на сім´ю.Але ось такі дзвіночки. Проводжав її на вокзал.Таксі не викликав, поїхали на тролейбусі(прямий). У відпустку з нею не поїхав( каже, що поки начальство не відпускає). Грошей теж з собою не дав(ну хоча би 500- 1тис грн на смаколики), в період зустречей , щоб жінку зацікавити якось,тим більше навіть 6 сім немає. Під час зустрічей морозиво і якісь смаколики купує, вона каже. Ніби і не зобов´язаний, але картинка не дуже складається, як для чоловіка що хоче сім´ї- або вона не дуже його цікавить або бідний як церковна миша. Цікава ваша думка. Я їй сказала, уважно дивитися далі.
Ответ дляIrina7926
Краще вже нічого не давати, ніж 500-1000 грн на смаколики. От це не дзвіночок вже був би, а ціла сирена.
Може, ви й праві.
Nefertitti• 07 июля 2023
Мужчина певно з маман ще живе (тому швидше за все його не керівник, а мама не пускає у відпустку). Крім того, очевидно, що він жмот. Людям більше 40, а поведінка як у студента (тролейбус, морозиво і т.і)
Ответ дляNefertitti
Ні.точно не з мамою. Мама в іншому місті живе.
Ответ дляNefertitti
Про студента згодна. Ніби не зобов´язаний , але якось не дуже красива поведінка
Nefertitti• 07 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Не варто слухати дурниць про те, що ніхто нікому нічого не винен... Але то все філософія і не зовсім по темі вашого запиту.
А по темі, то скажу вам відверто...я не розбираралася у мотивах певедінки чоловіка, яка для мене неприйнятна. А просто йшла собі далі без нього...поки не прийшла до того, хто мене цілком влаштував.
Ответ дляМасіус
А що він повинен ,ресторани та омари, він вкладається рівно стільки ж як і ваша подруга
Не знаю))) навряд чи жінка повинна водити чоловіка у кіно і ресторани.
Nefertitti• 07 июля 2023
Ответ дляМасіус
Починається...
Nefertitti• 07 июля 2023
Ответ дляМасіус
Ви я помітила напевно малолітка , проживете зрозумієте
Так..так...щиро вдячна за комплімент...хоча все в порівнянні пізнається.
Я сперечатися з вами не буду...ви як вам пасує.
Я протилежних поглядів і чудово з ними живу)
Монашка в миру• 07 июля 2023
Я в шоці з цих грошей на смаколики. Скільки з чоловіками зустрічалась ніхто гроші не давав. Чи це мода така стала, що жінки як повії за зустріч гроші чекають чи в чому прикол.
Nefertitti• 07 июля 2023
Ответ дляМасіус
Відносини будуються на рівноцінному вкладі обох ,рівноцінний вклад обох ,енергій обмін
Якщо вклад рівноцінний, то нехай чоловік вам народить...
Kate04-ecfa• 07 июля 2023
Ответ дляМасіус
А може йому дітей непотрібно
Таким точно краще не мати дітей
Nefertitti• 08 июля 2023
Ответ дляМасіус
А може йому дітей непотрібно
Можливо. Проте, я про те, що ми ніколи не будемо рівноцінними з чоловіками...У кожного з нас свої функції.
Ответ дляМонашка в миру
Ну то вам не давали. А мені завжди давали і я не просила. І на день народження..і так просто- на , купи собі щось гарне..чи подарунки - просто парфюм на свою преміє без причини. Коли чоловік в тебе вкладається- це серйозні наміри...
Ответ дляNefertitti
Отож бо і воно функції ,і немає таких функцій чи обов´язку ,що чоловіки вам повинні золоті коврики стелити, навчіться самі на себе заробляти ,а потім зустрічайтесь заради приємних спогадів
Ответ дляMoon shine
Наміри на що ,щоб до вас свого слоника присунути
Ответ дляМасіус
Ну зустрічатися ще можна..але сім´ю з таким ні однозначно. Бо будеш в декреті ночами працювати , щоб рівноцінно вкладати...
Nefertitti• 08 июля 2023
Ответ дляМасіус
У вас приємні спогади тільки про чоловіків...бо у мене ні.
Nefertitti• 08 июля 2023
Ответ дляМасіус
Та що вас усіх з тими дітьми декретами так коробить ,є такі предмети називаються презервативи
Ответ дляМасіус
Я вже давно заміжня) і таки можу сказати що я чоловіком як за стіною. Він опора фвнаносова моя на 500%. І він дійсно купляв.дарував.водмв ..кружив ..і хотів щоби я була з ним.