Кредитная• 08 июля 2023
Дайте легкий рецепт кабачків на зиму будь ласка.
Перевірених будь ласка. Перший раз хочу щось з ними зробити.
ЯблокоРаздора• 08 июля 2023
Сегодня закрывала по этому рецепту. Очень интересный вкус. Сама долго искала лёгкий рецептик, остановилась на этом.
Фея_3уровень• 08 июля 2023
3 кг кабачків кубиками крупними
Морква 0.5 кг на тертку по-корейськи
Стакан цукру, стакан олії, стакан оцту, 2 ст.л солі.
Від кипіння 20 хв варити. Потім додати 1 банку соусу та пів пачки кетчупу чілі ( або перець гострий по смаку), 100 грн часнику і варити ще 20 хв.
Супер рецепт. Бабуся мені порадила, я трохи змінила. Всі хто куштував - просили рецепт. Гарна гостра закуска.
Морква 0.5 кг на тертку по-корейськи