Первая ласточка инфляции• 08 июля 2023

Джинсы вайд лег

Девочки, носите джинсы вайд лег,
или лучше все таки прямые?
Фигура позволяет, но я уже далеко не подросток)
Покажите, пожалуйста, какие вы носите
Инстагра_мерша• 08 июля 2023
Ну от нащо вам це? Як стадо так і ви? Пишете, що вже не дівчинка, а все ще не вмієте самостійно визначитися чи вам купувати джинси
Я не ношу, але не через вік, а через фігуру.

Цвіпканя• 08 июля 2023
Актуальніші зараз прямі, вільні, на середній або низькій посадці, вайд лег вже роки 3 носять, скільки можна?
Янгол в камуфляжі• 08 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Какая низкая посадка? Не видела ни у кого...Снова здорово трусы на улицу)?
Сижу_и_плачу• 08 июля 2023
Я давно носила, недавно меряла, ощутила себя слоном и женщиной из прошлого века 😁
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Така низька посадка.
Передивіться нові колекції мас маркетів за минулі 2 роки.
Цвіпканя• 08 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Уся молодь ходить в вільних джинсах або карго, спущених з талії, з минулого року це бачу.
Високу талію доношують, нові моделі вже майже всі з середньою посадкою.
Аноним_• 08 июля 2023
Ну просто широкие джинсы, кому идёт - чего б не носить.
Тепличная• 08 июля 2023
У меня в гардеробе только летние джинсы. Они прямого покроя. Хочу утепленные джинсы, но пока не нашла подходящие
Печенюшка• 08 июля 2023
Ношу, купила голубые, на 34-36 смотрятся хорошо