Весотехник• 08 июля 2023

А можливо забронювати Туреччину самостійно?

Якщо я хочу їхати до Туреччини на авто, чи я можу самостійно купити один із готелей oll inclusive? За допомогою якого ресурсу це можливо зробити найвигідніше?
Поміркована думка• 08 июля 2023
Звісно, можете. Навіть через агента можна купити лише готель. Можна напряму на сайті готелю

автор Весотехник • 08 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Дякую. на сайті готелю мабудь буде найдешевше?
Залізний занавіс• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
не завжди.
Околовита• 08 июля 2023
На фарватері є лише наземка, на буквену, та власне на сайтах самих готелів
Поміркована думка• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Буває, що й через агента дешевше. Спробуйте. Але напряму однозначно вигідніше Туреччина, ніж через букінг
Околовита• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Інколи ні, бо туроператори мають знижку ’на опті’ і можуть продавати потім був свою бронь, щоб набрати кількість, на яку їм зг жку дають
ПешитеБесАшипок• 08 июля 2023
Нет невозможно
tourdream• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Ні, на сайті готелю зазвичай вказано подобові ціни, а вони вище, ніж контрактні ціні через туропертора. Виключення може бути, якщо діє якась акція від готелю. Але у сезон таке рідко може бути.
Можливо окремо забронювати готель через турагенцію.
Крию матом страшно• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Ні. Дешевше у туроператора.