Трусиковед• 08 июля 2023
Випадково почула цю пісню і тепер
я просто розчинаюсь у ній. Не можу наслухатися. Які почуття... Це ж як потрібно кохати, щоб створити такий шедевр. В саме серце ❤️
ЖенаАйтишнеГа• 08 июля 2023
У них всі пісні досить ліричні і гарні, хоча дійсно є щось схоже на Океанів, справедливості заради...
З бісиками• 08 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
закос под ОЕ
Причем, капитальний. Но! То, что можно ОЕ, не прокатывает у других ((
З бісиками• 08 июля 2023
А я старомодна :люблю, когда понятны слова, доступная без вывертов музыка и не коверкается речь настолько нарочито, как в песне из стартпоста. Мне ближе в исполнении Пономарёва, например, ’Тільки раз цвіте любов...’
ГЛЮкоза• 08 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
У Без обмежень свій власний стиль, який відрізняється від ОЕ. Ідіот може тільки не побачить.
Всім кому набридло ,,нитье,, мабуть кіркоров заходить харашо
З бісиками• 08 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Не буду разубеждать вас в своей правоте😂
ГЛЮкоза• 09 июля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Та кому ви потрібна
З бісиками• 09 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Та кому ви потрібна
Не расстраивайтесь, вы точно - никому🤣🤣🤣
4есотка• 10 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
+100
Якісь безглузді наїзди