ПешитеБесАшипок• 09 июля 2023
Dyson v12 за чи проти?
У кого є Дайсон в12, вам подобається, сміття добре збирає? Стоїть він того щоб віддати такі гроші? Чи подивитися щось інше?
Скокмоно - стокнуно• 09 июля 2023
У мене 15. Але так здається вони лише насадками відрізняються. Мега потужний. У менев дитячій низькі ліжка, вони з підйомним механізмом і там від підлоги може 2 см. То я вмикаю турбо то вилітає звідти все що можно. І лего і картки. Постірочну та прихожу завжди на турбо пилосошу, навіть пилинки в повітрі засмоктує
ПешитеБесАшипок
• 09 июля 2023
Ответ дляElani
Вобще этих дайснов не поняла. Тяжёлые или нормальные, но плохо сосут)
Який добре збирає сміття?
ЧупакабраЗеБест• 09 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Який добре збирає сміття?
лучше дайсона я не пробовала ничего, ни одно гавно с контейнером с ним не сравнится.
уменя вообще старый В7, и то охрененный.
А вот недавно• 09 июля 2023
Чесно кажучи коли ви спитали чи вартує він своїх грошей, хочу вам сказати пошукайте щось інше. Кажу вам як власниця дайсону. У подруги філіпс, вроді те саме, але важчий набагато, насадки інакші, нема тої з лазером зеленим. Ну і інші плюшки типу фільтрування повітря, аналіз повітря. Воно вам треба?
Ноунэйм• 09 июля 2023
В мене 10 абсолют, краще я нічого в житті не пробувала, думаю, що 12 якраз краще
Мамі віддала свій робот пилосос, на проводі бош викинула
Айболитная• 09 июля 2023
В мене v15. Це найкращий пилосос, який в мене лише був. Трй хто каже, що він не вартий своїх грошей, або цих грошей немає або дайсон в очі не бачив