Кудрі кручу сама• 09 июля 2023

У ваших дітей є сміттєве відро для паперу? Дитина дуже просить

А я не уявляю собі шо то за відро
Каже в багатьох подруг є
Леннон_Жив!• 09 июля 2023
Якщо прибиратиме сама те відро, купіть ) У моїх нема
So_so• 09 июля 2023
Да, было. А как можно не представлять себе ведро? И как можно его просить?
Сусідка зверху• 09 июля 2023
Просила тоже моя , я ей купила в эпицентре. Везде они продаются, разные формы и размеры
GaleTTa• 09 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да. Они маленькие. Есть металлические. Я своему купила обычное пластиковое только маленькое за 50 грн. Думала это временно. Но нет, пользуется им постоянно
SameTo• 09 июля 2023
Есть, обычное ведерко с педалькой, в юске брали https://jysk.ua/vanna/aksesuari-dlya-vannoi/vidro-...
Трактор Віка• 09 июля 2023
сколько ж то ведро стоит, что она его прямо просит?
Голодаю• 09 июля 2023
я своему купила, так как задолбали фантики по всему столу
А_мій_самий_самий• 09 июля 2023
Есть, пластиковые. Пользуются постоянно для не пищевых отходов.
Айпишница• 09 июля 2023
Так, є у обох дітей. Однакові, тільки в сина зелене, а в доньки рожеве. Ось такі, купували в Акварелі
Говорю відверто• 09 июля 2023
Є у обох
Закусенец• 09 июля 2023
Автор, Вам проблема купить мусорное ведро ? Серьёзно? Пишите карту, осуществим мечту ребёнка.
Айпишница• 09 июля 2023
Автор, а як ви уявляєте, що дитина буде малювати чи робити якісь поробки та куди їй сміття викидати? Постійно бігти на кухню?
ГендиреХтор• 09 июля 2023
Да. Маленькое, белое , аккуратное в эпицентре купили. Ведром сложно назвать конечно.
stronza• 09 июля 2023
У моего есть, только туда он бросает всё: огрызки,кусочки пластика и т.д., а я сортирую потом. Ну, хоть не на столе
Аноним Первый• 09 июля 2023
Давно є смітник в кімнаті. Також є корзина на брудний одяг. Років 5 мініму як я поставила.
Ласкове телятко• 09 июля 2023
У меня в детстве была просто коробка, куда я обрезки скидывала от цветной бумаги. У дочки тоже стоит коробочка от мороженного на столе, куда она всякий мусор скидывает канцелярский
Снідаю авокадо• 09 июля 2023
Ответ дляSo_so
Це звіздець, я іноді дивуюсь, чи то реальні люди пишуть теми? Дитина ПРОСИТЬ відро для сміття, а мати не уявляє, що то таке
Я таке знаю• 09 июля 2023
Так, є, давно вже. Мене більше дивує, коли немає
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляАйпишница
У нас тоже такого плана,очень удобно ведро в комнате
Оля_с_киркою• 09 июля 2023
Я в ікеа купила таке. Милота.
Регионщица• 09 июля 2023
Да, у сына такое, стоит на столе, компактно
Ку ка ку ка ку• 09 июля 2023
У моєї на столі стоїть звичайне невелике пластмасове прозоре відро з-під солоних помідорів) їй хватає
Регионщица• 09 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Сьогодні в Аврорі переді мною мати з донькою стояли, дівчинці років 7, просила браслет, після певної суперечки мати кидає його до покупок зі словами «коли ти вже почнеш гроші заробляти!!! А то тільки витрачаєш!!»
Браслет якийсь гривень за 15
Господи..
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Туда а4 неудобно бросать
Библиотекарь• 09 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Может, там навороченное какое-то, утилизатором типа офисного измельчителя.
Иначе реально понять сложно.
Куплю орехи• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Я думаю не у фінансах справа, а автор не розуміє навіщо воно в принципі в як впишеться в інтер´єр.

Для автора
Беріть без кришки.
Я брала щ кришкою, яка повертається - вона лежить окремо в решті.
Але я кольорові маленькі пакетики вкладаю у відро (в тон відра) потім зручно викидати. І все одно окрім паперу там то ооризок яблука, то шкірка від банана.
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Браслет якийсь гривень за 15
Господи..
Не у всех есть возможность тратить на мусор
Неновая почта• 09 июля 2023
Не замлрачиваюсь. Кулечек одноразовый на угол комп.стола-и после подделок и фантиков-сразу в мусорник. Мне еще ведер по дому не хватало.
Регионщица• 09 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Та звісно, хай знає життя змалечку, а то думає будуть про неї дбати і купувати те, що вона просить
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи

Для автора
Беріть без кришки.
Дякую
Дивилась на малі відеречка і мені здалось це все не практично
Моя як малюнки робить то купу паперу викидає