Кудрі кручу сама• 09 июля 2023

У ваших дітей є сміттєве відро для паперу? Дитина дуже просить

А я не уявляю собі шо то за відро
Каже в багатьох подруг є
Неновая почта• 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Я думаю не у фінансах справа, а автор не розуміє навіщо воно в принципі в як впишеться в інтер´єр.

Для автора
Беріть без кришки.
Я брала щ кришкою, яка повертається - вона лежить окремо в решті.
Але я кольорові маленькі пакетики вкладаю у відро (в тон відра) потім зручно викидати. І все одно окрім паперу там то ооризок яблука, то шкірка від банана.
Вот и это меня остановила от покупки такого ведра. Кулечек для мусора и каждый день выбрасывать и не делать себе проблему. Я поставила условие-ведро или поход в суши бар, или в кино-победили развлечения
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Не замлрачиваюсь. Кулечек одноразовый на угол комп.стола-и после подделок и фантиков-сразу в мусорник. Мне еще ведер по дому не хватало.
Ось я теж була проти того відра бо зайвого місця і так нема
Ще в кожній кімнаті відра розставляти…
Але ж просить то тепер треба якесь купити
Мабуть таке гоб під стіл ставити
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи

Для автора
Беріть без кришки.
Нормально в интерьере
Хвильоватиша• 09 июля 2023
Ответ дляАйпишница
Автор, а як ви уявляєте, що дитина буде малювати чи робити якісь поробки та куди їй сміття викидати? Постійно бігти на кухню?
Да, именно так. Работу закончил, убрал за собой и вынес в мусор? Сложно что ли или лень пройтись?
Невісточка ж• 09 июля 2023
В Икее есть маленькое настольное ведерко
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
В мене чоловік точно так і каже… він проти відер
Каже в чому проблема відразу дійти до смітника і все а кинути
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Та звісно, хай знає життя змалечку, а то думає будуть про неї дбати і купувати те, що вона просить
А надо научить что родители должны купить все что просят?
Неновая почта• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Ще в кожній кімнаті відра розставляти…
Мабуть таке гоб під стіл ставити
Та ну. Нам и с кулечком удобно. Офисная корзина для мусора и ребенка и так будет пол жизни под ногами в офисе.
Хвильоватиша• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну значит так и делать.
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Чоловік сказав знайти відро щоб не дратувало око в кімнаті😅😅😅😅
Снідаю авокадо• 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи

Для автора
Беріть без кришки.
Ой, матінко, дизайнерський інтер´єр в дитячій і якесь відерце для сміття зіпсує усю картинку.
Куплю орехи• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую
Дивилась на малі відеречка і мені здалось це все не практично
Моя як малюнки робить то купу паперу викидає
Практично.
Моя теж така.
Спочатку пакет вішала на гачок парти - але не зручно, не попадає в нього. А відеречко классно. При чому воно стоїть не на підлозі, а прямо на столі зазвичай).
Воно десь на 5 літрів у нас.
Таке як на фото, але кришка лежить окремо без діла

Їх багато різних, гарних
Неновая почта• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
И я согласна тоже с Вашим мужем. Это больше офисная корзина для мусора, где есть персонал для уборки. Завтра ребенок захочет корзину в кухне, в ванной, и отднльную для грязного белья...тогда, что в этих ящиках жить?
Невісточка ж• 09 июля 2023
Я кстати задумалась, что тоже надо купить. Постоянно что то вырезает , клеит, оно все сыпется. А так в ведро сложил, потом все вынес
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Пост 33
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Практично.
Моя теж така.
Воно десь на 5 літрів у нас.

Їх багато різних, гарних
Так шо краще на стіл ставити? Не під ноги?
Нематрьошка• 09 июля 2023
У мене є настільне (рахується, як для паперу), я без нього жити на кухні не можу :) якщо дитина багато малює та займається ручною творчістю, то має бути у нагоді, купляйте
Моє коштує до 100грн
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
У вас на кухне и в ванной нет мусорки?
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
Моє коштує до 100грн
Ого а де ви таке гарне взяли? Я вже хочу гляну т на вашу кухню і плитку на підлозі) здається го в вас там вау
Неновая почта• 09 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
У вас на кухне и в ванной нет мусорки?
Есть, но общего пользования на всех членов семьи-а не в каждой комнате и для каждого члена семьи.
Не будь КакСвета• 09 июля 2023
Пипец... ребенок очень просит мусорку...
Ну так купите, оно что миллион стоит?
Куплю орехи• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Мабуть кому як зручно.
Мені зручно на підлозі - у мене мале теж стоїть біля робочого стола.

А доньці чомусь на столі краще. Але в неї стіл великий - є де поставити.
На столі більше ніж кого не бачила, зазвичай на підлозі
Нематрьошка• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Епіцентр 🤗 хай вам у нагоді буде, ще там сиреньке та беж такі були
Аноним_Русалка• 09 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Так детская то помещение,а не два ведра в одной детской для двух детей))
автор Кудрі кручу сама • 09 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
Ой десь пропало фото
Загрузіть ще раз плз
Нічний дожор• 09 июля 2023
Ось таке відерце для сміття у доньки на столі, зручне, просте і міцне у використанні, легко мити, нічого не зламається, і бігати кожен раз зі жменькою сміття не потрібно
Регионщица• 09 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Це не навчання, а дебілізм
Відмовити можна аргументовано та м‘яко, до того ж дитяча психіка делікатна річ, і всі травми з дитинства (с)
Самий правильний шлях це ставити питання так, щоб відмова від зайвої речі була вибором самої дитини
Навряд «госспаді, кагда тьі уже начньош зарабатьівать дєньгі!!!» є адекватною реакцією матері
Якщо для вас це адекватно, то свят-свят-свят
Нічний дожор• 09 июля 2023
Купувала я сама, розуміючи, що в ньому дійсно є потреба)
Нематрьошка• 09 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Ой десь пропало фото
Загрузіть ще раз плз
Неновая почта• 09 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну ок. Покупайте. Для меня это дико, особенно мусорники с крышками для туалетной бумаги на столе у ребенка...я с ребенком сходила на суши и в кино и проблема мусорника решена-стал не нужным ))