Ребёнку 4 месяца и 12 дней. Вес 6100. Кормлю по требованию и так мало весит((( переживаю( врач говорит что это плохо..
постою_послушаю• 09 июля 2023
Тест на мокрые пелёнки, почитайте как правильно провести. Если результат нормальный, то всё хорошо
gannuska22• 09 июля 2023
Ответ дляadamdavid
3300 вроде бы. Спокойный
Не розумію тоді, звідки навіть привід переживати.
Ермолайчик• 09 июля 2023
6100-3300=2800/4міс=700г. Це середній набір ваги за місяць. Не всі діти набирають по 1,5 кг. Ви ж дитинку ростите, а не поросятко вигодовуєте. Якщо інших зауважень немає щодо розвитку як б не хвилювалася
KaterionOK• 09 июля 2023
Ответ дляadamdavid
3300 вроде бы. Спокойный
Автор, ну я б не сказала, що це зовсім мало. По 600-700 грам на місяць. Як на мене, то нормально
Hanna-Hanna• 09 июля 2023
Нормальною вважається прибавка від 125 грамів на тиждень. Якщо дитина набирає вагу, задоволена, активна та розвивається, то ок. Не всі ж бутусіки.