Панна Кота• 09 июля 2023

Вирус Эпштейн-Барра и лимфоузлы

Кто болел этим вирусом и у кого дало на лимфоузлы? Какие-то ещё симптомы были?
Например, ухудшения зрения и опухлость руки, ноги, живот (или отечность, не знаю как правльно)?
Анонимарик• 09 июля 2023
Пораджу те, що колись порадили мені.
Йдіть в групу еа фейсбуці: Лайм Україна.
Там багато всього написано, можуть і порадити щось.
Я все збираюсь здати аналізи.
У вас підтверджений діагноз?
автор Панна Кота • 09 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Пораджу те, що колись порадили мені.
Я все збираюсь здати аналізи.
У вас підтверджений діагноз?
Так, підтверджений
автор Панна Кота • 09 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Пораджу те, що колись порадили мені.
Я все збираюсь здати аналізи.
У вас підтверджений діагноз?
Якась закрита группа, навіть опис не почитати. Таке одразу ні) В пошуці хорошого спеціаліста. Але дякую
Анонимарик• 09 июля 2023
Так, група закрита. Там потрібно отримати погодження, типу для чого вам ця група, що від неї хочете.
Там якраз і порадять спеціаліста.
Бажаю вам успіху у пошуці.🌸
автор Панна Кота • 09 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Там якраз і порадять спеціаліста.
Бажаю вам успіху у пошуці.🌸
Як я можу знати, для чого мені ця группа, якщо вони сховали інформацію про свою групу? Зразу точно ні.
oksana19823• 09 июля 2023
У мого брата зараз щось схоже, опухають руки -ноги, по типу кропивниці. Здав кучу аналізів, алергії нема, на Епштейна-Барра позитивна реакція .Лікується,
автор Панна Кота • 09 июля 2023
Ответ дляoksana19823
А нє, в мене, набухлості по типу як жир зі сторони. То набухне, то спаде і так по всьому тілу. Чим лікується не знаете? Антибіотики+ противовірусні?
oksana19823• 10 июля 2023
Знаю точно, що колять Альфарекін, імуномодулятори різні.