Луноликая Вика• 08 ноября в 18:55

Хто може глянути аналізи, будь ласка

В іншій темі жалілася на самопочуття, аналізів ще не було. Але мені все одно радили пити антибіотик по скаргам.
Радили аугументін, але я не знайшла тут в місцевій аптеці.
І почала пить амоксиклав.
І ось аналізи прийшли.
Чи достатньо мені цього антибіотику чи їхати завтра в стаціонар лягати?
Мені дуже погано. Рентген в четвер був чистий. Хворію 10 днів. Сильний кашель, без передиху, болить горло, сильно болить голова, слабкість.
В середу і четвер 2 різних лікаря слухали і сказали ніяких хрипів не чують. Оскільки рентген був чистий, то й лікування інгаляції з небутамолом, рапітус.
Але воно все мені не помагає.
Сподіваюсь антибіотик поможе. Може мені ще дексамітазон проколоть?!
Я ще й не вдома...
Люблю кетчуп• 08 ноября в 19:00
а от чего вы лечитесь?

от ОРВИ антибиотиком и хотите еще инъекций или от ковида? или от гриппа? или у вас воспаление легких? бактериальное или вирусное?
Творю чудеса• 08 ноября в 19:00
Ви антибіотик коли почали пити?
ИзЮмрудная• 08 ноября в 19:01
Зря вы начали пить антибиотик
Особенно с учётом того, что к вас нет бактериальной инфекции

Сходите ещё раз к врачу скажите что вы это принимаете и покажите анализы

Единственное что напрягает с-реактивный белок
Только вообще не понятно зачем вы его сдавали
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 19:01
Ответ дляЛюблю кетчуп
а от чего вы лечитесь?

Так по аналізам не ясно бактеріальне чи вірусне?
Люблю кетчуп• 08 ноября в 19:02
Ответ дляЛуноликая Вика
а вы делали бак посев и сдавали анализы на антиген вирусов?
Бензопирен• 08 ноября в 19:03
У вас по результатам скоріше бактеріальна інфекція. Який тиск? Пульс?
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 19:03
Ответ дляТворю чудеса
Ви антибіотик коли почали пити?
В 16 год першу випила.
Але мені тільки гірше, мене знобить, я вже не можу встати
Люблю кетчуп• 08 ноября в 19:04
Ответ дляЛуноликая Вика
В 16 год першу випила.
аааа
т.е. вы верите в волшебные таблетки с эффектом через 15 минут
ладно, лечитесь
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 19:04
Ответ дляИзЮмрудная
Зря вы начали пить антибиотик

Бо лікар сказала, як не буде краще, щоб здала ці аналізи. Я не вдома. На кілька днів треба було поїхати
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 19:06
Ответ дляБензопирен
Зараз попрошу когось поміряти.
Чат джипіті тоже написав бактеріальна.
Не розумію чому вище пишуть вірус
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 19:07
Ответ дляЛюблю кетчуп
аааа
ладно, лечитесь
Так питання в тому чи правильний я п´ю антибіотик і чи мені його достатньо
Бензопирен• 08 ноября в 19:08
Ответ дляЛуноликая Вика
Зараз попрошу когось поміряти.
Чат джипіті тоже написав бактеріальна.
Не розумію чому вище пишуть вірус
У вас лейкопенія: підвищені лейкоцити, а лімфоцити на нижній межі норми. Яка для вас типова температура? Ви пишете зараз 36. Це може свідчити про важкий стан, якщо раптом температура після субфебрильної впала до 36. Якщо тиск 90/60 і нижче, пульс 120 і вище у спокої, кількість дихання більше 30 в хвилину - викликайте швидку!
Люблю кетчуп• 08 ноября в 19:09
Ответ дляЛуноликая Вика
при самолечении? или кто вам ’советовал пить аугментин’? соседи? врач?
врач, обычно рецепт дает, и говорит чем можно заменить, чем нет
ну, и комментарии дает, если вы первый раз в жизни антибиотик принимаете
Бензопирен• 08 ноября в 19:26
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви приймали цей антибіотик протягом останніх 3-з місяців, півроку? Якщо так, то є шанс, що вам треба інший препарат.
Щастя-здоровля• 08 ноября в 19:41
Ответ дляИзЮмрудная
Зря вы начали пить антибиотик

Почему вы решили, что нет бак. инфекции? По анализу как раз есть: повышены лейкоциты и нейтрофилы. Лимфоциты на нижней границе нормы. Это бактериальная инфекция.
Ондатрова шуба• 08 ноября в 20:57
Я вам писала про сумамед.
Ви вирішили якесь дитяче гамно пити?
Пийте і не жалійтесь
Творю чудеса• 08 ноября в 21:01
Ответ дляЛуноликая Вика
В 16 год першу випила.
Тож так швидко антибіотик не подіє, легше стане як мінімум через сутки ато і дві...якщо через сутки чи дві не стає легше, тоді потрібно змінити антибіотик на інший з іншим складом... аугоментим хороший антибіотик широкого спектру...тому не переживайте..виздоравлюйте
Бензопирен• 08 ноября в 21:13
Ответ дляОндатрова шуба
Я вам писала про сумамед.
Ви вирішили якесь дитяче гамно пити?
Пийте і не жалійтесь
Ви ж в курсі, що Сумамед - це азитроміцин, а Аугментин - амоксіциллін. І те, і те - антибіотики першої групи, які призначаються при інфекціях нижніх дихальних шляхів.
Ондатрова шуба• 08 ноября в 21:15
Ответ дляБензопирен
В курсі.
І ,якби не вживала,то не зреагувала б.
Вони дитячі,м*яко кажучи
Бензопирен• 08 ноября в 21:16
Ответ дляОндатрова шуба
В курсі.
І ,якби не вживала,то не зреагувала б.
Вони дитячі,м*яко кажучи
Вони не дитячі, в жодному разі! Просто конкретно в вашому випадку була резистентність. Не факт, що у автора вона є! Обидва антибіотики - сильні і широкого спектра дії. Але через часте призначення можуть переставати діяти.
автор Луноликая Вика • 08 ноября в 21:17
Ответ дляОндатрова шуба
Я вам писала про сумамед.
Ви вирішили якесь дитяче гамно пити?
Пийте і не жалійтесь
Я в селі, тут в місцевій аптеці це був єдиний варіант. А мені сил не було їхати кудись далі шукати
Бензопирен• 09 ноября в 20:32
Ответ дляЛуноликая Вика
Автор, ви як? Ви ніфіга не написали про свій стан, не відповіли на мої питання.
автор Луноликая Вика • 09 ноября в 21:57
Ответ дляБензопирен
Дякую, вибачте.
Мені вчора було дуже погано. Вже думали швидку викликати.
Тиск впав, серце калатало, дихать не могла від кашлю, горло набрякло і лімфоузли сильно боліли.
Випила другу дозу аетибіотиеу, німесил і трохи легше стало. Сьогодні ще легше.
Кашель сильний сухий зберігається, аж скрипить горло при кашлю.
Завтра вже зможу сісти за кермо і поїхати додому, спробую до лікаря попасти.
Антибіотик приймати було правильним рішенням. Бо хто зна чим все це закінчилось би
Дякую, що спитали. Правда, мені дуже приємно.
Хай вам вернеться ваше добро
Бензопирен• 09 ноября в 23:36
Ответ дляЛуноликая Вика
Дякую, вибачте.
Хай вам вернеться ваше добро
Дивіться дуже уважно за своїм станом, на майбутнє, якщо падає тиск, температура і частий пульс - це може бути ознака сепсису. Антибіотик пийте не менше 7 днів! Я б додала ще другий, щоб покрити більший спектр збудників. Я думаю, що рентген вам погано прочитали, і там насправді пневмонія. «Скрипи» у горлі можуть бути дрібнопухирчастими хрипами з легень. Обов’язково знайдіть спосіб потрапити до лікаря, щоб він вас «послухав». Виздоровлюйте!
Ондатрова шуба• 10 ноября в 08:58
Ответ дляБензопирен
В автора ковід.
Повторю про сумамед
автор Луноликая Вика • 10 ноября в 09:24
Ответ дляОндатрова шуба
В автора ковід.
Повторю про сумамед
Я тоже думаю, що це ковід.
Бо ні смаку, ні запаху немає.
І як вперше пішла до лікаря через 7 днів після початку, то вона сказала, що може бути ковід, але тест робити пізно.
Ви вважаєте, що мнні треба змінити антибіотик на сумамед чи пити ще його додатково?
автор Луноликая Вика • 10 ноября в 09:28
Ответ дляБензопирен
Дякую. Я вже була у лікаря. Вона підтвердила, що антибіотик правильно почала пити, сказала 5 днів пити, але я буду не менше 7.
Муцитус і пробіотик ще призначила, бо в мене почався понос, моча від кашлю не тримається вже тоже.
Вертольоти зранку, тиск вона поміряла 85/60,
але пульс нормальний.
Та й лікуюсь далі.
Дякую, ви дуже уважна і добра.
Бензопирен• 10 ноября в 13:19
Ответ дляЛуноликая Вика
Я тоже думаю, що це ковід.
Бо ні смаку, ні запаху немає.
Не треба замінювати, в жодному разі. Ви маєте пропити курс Аугментину до кінця. Можете додати Сумамед, як другий антибіотик. Але в принципі, якщо у вас є полегшення на одному, то другий не обовʼязковий. Обидва - антибіотики широко спектру дії і препарати першої лінії призначення при ковідних пневмоніях. Якщо додавати, або змінювати, то я б додала або Доксициклін - він дієвий при атипових збудниках, або Цефма, якщо стане гірше на Аугментині. Тиск у вас дуже низький, ви зазвичай гіпотонік?
автор Луноликая Вика • 10 ноября в 14:15
Ответ дляБензопирен
Да, в мене понижений тиск завжди
Ондатрова шуба• 10 ноября в 15:33
Ответ дляЛуноликая Вика
Я тоже думаю, що це ковід.
Бо ні смаку, ні запаху немає.
Я вважаю , що потрібно легені подивитись.реагуйте відносно свого стану