Баба Йога• 09 июля 2023

Кроссовки для бега, дешёвые. Где купить?

Невгамовна шахиня• 09 июля 2023
В конфіскаті
250 грн

автор Баба Йога • 09 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
В конфіскаті
250 грн
У нас такого немає
Красный Смех• 09 июля 2023
На Амазоне ловить скидки. Я на прошлой неделе Пуму взяла там именно для бега, в зал, за $16.99 + доставка в Украину гривен 350-400 будет
Невгамовна шахиня• 09 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
У нас такого немає
Може на базарі є
автор Баба Йога • 09 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Може на базарі є
Ні, по 250 грн немає навіть на базарі
Невгамовна шахиня• 09 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ні, по 250 грн немає навіть на базарі
Пошукайте на олх
Мають бути
Я за 300 купила суто в спортзал
маска Ілона• 09 июля 2023
Бігові за 250?(((
КинДза• 09 июля 2023
Декатлон
из желе я• 09 июля 2023
На розетке

маска Ілона• 09 июля 2023
Щоб не вбити коліна не треба економити на взутті
kll lena• 09 июля 2023
На розетці пошукати, в епіцентрі є їх фірма, у спортмачтері були демікси
После 18• 09 июля 2023
Дешеві це який ліміт? Можна подивитися в Епіцентрі NB. Я так собі купила кроси в зал
После 18• 09 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Щоб не вбити коліна треба дотримуватися правильної техніки. Я років 10 займалась степ-аеробікою на платформі (хто в темі то знає як можна за місяць коліна вбити) і кроси в мене були відносно дешеві.
маска Ілона• 09 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Навіть не буду сперечатися і щось доводити. Просто цікаво, для чого спортсменам якісне взуття, якщо можна просто дотримуватися правильної техніки?
После 18• 09 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Маркетінг. Повірте, дешеві Скетчерз поводять себе не гірше ніж дорогі Найкі. Якби я не займалась фітнесом то можливо й не знала цього. Ясна річ, що дешевий базарний Китай буде відрізнятися, але глобальної різниці між +/- відомими брендами немає
Кукусики• 09 июля 2023
Декатлон, их марка. Даже самые дешевые кроссовки за 11-12е именно для бега просто отличные - лёгкие, мягкие, правильное расположение стопы, отличная, амортизация. Для бега по внедорожью тоже кроссы их марки из линии trail для меня вне конкуренции
маска Ілона• 09 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Вибачте, не повірю)
Редисочка• 09 июля 2023
Декатлон, Атлетикс ( Спортмастер), Интерспорт в Эпицентре.
Valechka-mk• 09 июля 2023
Хороших кроссовок для бега не бывает дешевых.
Ну если вы не хотите потом мучаться с ногами конечно