Поліпривіт всім• 09 июля 2023

Как сделать волосы красивыми и ухоженными?

Если пользуюсь утюжком и тд ,то волосы порчу, не смотря на защиту
Они какие-то как солома,торчат в разные стороны,хоть и склонны к жирности
Если не пользуюсь утюжком,то волосы выглядят не ухожено
Давно волосы были шикарные
Позже они стали портиться, стала делать ботокс и тд

Но денег сейчас нет на такие процедуры, а выглядеть хочется хорошо
Какие у Вас есть секреты красивых волос недорого)))
мадамГрицацуева• 09 июля 2023
Укладка на браш
Шлях до зірок• 09 июля 2023
У мене генетично так склалося, що без зусиль
автор Поліпривіт всім • 09 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Укладка на браш
Спасибо за совет
автор Поліпривіт всім • 09 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
А с возрастом не портятся?
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
А если просто помыть,то такие как пакля (
Перша скрипка• 09 июля 2023
Перейшла на тверді шампуні і тверді кондиц ручної роботи
Сушу щіткою браш
мадамГрицацуева• 09 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Спасибо за совет
Только нужно поискать какое-то средство для укладки, я взяла от пушистости волос Рейтед Грин то смотрятся не такими пушистыми и не торчат
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Укладка на браш
Я делаю на Браш толку ноль с годами тоже стали соломой... Хоть и термозащита и масочки/бальзамчики покупаю профессиональный. Окраска только в салоне не блонд. Но тоже последним два года грусть печаль...
Aishiteru• 09 июля 2023
Я багато грошів витрачала на догляд, зараз купила собі дорогущу маску К18 і бачу… Що не буде діла.

Волосся як і у вас. Це такий тип, нічого не зробиш, або застосовувати силікони, або постійно робити ламінування і тд, але з жирним волоссям буде швидко змиватись.

Якщо хочете саме догляд - виглядати з лоском воно не буде, навіть від дорогущих засобів. На жаль.
Полюю на дрони• 09 июля 2023
Вот все про браш твердят
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
С брашем моим волосы пушатся и не получается ни фига ((
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
Это какие?
ОхиИВздохи• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Багато грошів?
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Может дело в шампуне, кондиционере? Не подходит может?
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вот все про браш твердят
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
У меня от туда руки, всю жизнь на Браш, а последнии два года все рушится, как одуван. Даже мой мастер в салоне не может понять что случилось. Всегда были толстые и густые волосы.
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
О, можна докладніше про тверді кондиціонери
Aishiteru• 09 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Багато грошів?
Маска? Ну як, я взяла маленьку на пробу, 50 мл 1000 грн десь, шампунь в мене Ладор, звичайний, є пшик зволожуючий міні версія, 300 грн.

Ніякого «чуда»)
Перша скрипка• 09 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Можна ))))

Я та
Що не ходить в аптеку ніколи аптечки вдома немає )))
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Накладений платіж_• 09 июля 2023
репейное масло
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Можна ))))

Я та
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Дякую)
Seehund• 09 июля 2023
У меня как начали волосы пересыхать, купила кокосовое масло и намазываю голову 2 раза в неделю. С волосами стало лучше.
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

А скільки маскою користуєтеся,мені вона дуже допомогла,перестали сіктися кінчики,у мене аіртач,взагалі волосся стало живіше,приємне на дотик. Я користувалася щодня,бо мию щодня зранку. Результатом задоволена,планую восени повторити,мені 150 десь на 2 місяці вистачило.
Aishiteru• 09 июля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я тільки більше неділі користуюсь, спочатку кожен день, тепер раз в три дня, але результату «лоску» не бачу. Але в мене дуже тонке волосся, яке заплутується. Якщо знайду фото до після покажу
автор Поліпривіт всім • 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
А які?
Бо я якось користувалася - не сподобалося
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
Ответ дляРеанимация
Ви хворіли короною?
ОхиИВздохи• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Ніякого «чуда»)
Ви серйозно зараз?
Шлях до зірок• 09 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А с возрастом не портятся?
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
Та поки не скаржуся, мені 42
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
В мене теж тонке,але не заплутується,можливо ще рано чекати на результат. Мені ще оця олійка дуже подобається,результат ,звісно ,не такий хороший як після маски,але я точно з нею надовго. Зараз ще якимись ампулами з плацентою користуюся,але ще нічого сказати не можу про них.
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Та поки не скаржуся, мені 42
Яка краса
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
На мою думку, є такий невеликий відсоток жінок з шикарним волоссям, помив і пішов, але основній масі треба щоразу вкладати волосся. Якщо я помию звичайним дешевим шампунем і кондиціонером і вкладу волосся (як це взагалі українською написати?) буде набагато краще, ніж зроблю вдома процедури типу протезування від ланци чи щастя для волосся і не буду вкладати волосся.
Aishiteru• 09 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ви серйозно зараз?
А що не так?
мадамГрицацуева• 09 июля 2023
Ответ дляРеанимация
У меня поврежденный блонд спаслась такими брендами: hadat шампунь и конд; маска Керастаз Нутритив; домашнее лечение Brae. Еще советуют протезирование Ланза.