Поліпривіт всім• 09 июля 2023
Как сделать волосы красивыми и ухоженными?
Если пользуюсь утюжком и тд ,то волосы порчу, не смотря на защиту
Они какие-то как солома,торчат в разные стороны,хоть и склонны к жирности
Если не пользуюсь утюжком,то волосы выглядят не ухожено
Давно волосы были шикарные
Позже они стали портиться, стала делать ботокс и тд
Но денег сейчас нет на такие процедуры, а выглядеть хочется хорошо
Какие у Вас есть секреты красивых волос недорого)))
Давно волосы были шикарные
Поліпривіт всім
• 09 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
У мене генетично так склалося, що без зусиль
А с возрастом не портятся?
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
А если просто помыть,то такие как пакля (
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
Перша скрипка• 09 июля 2023
Перейшла на тверді шампуні і тверді кондиц ручної роботи
Сушу щіткою браш
мадамГрицацуева• 09 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Спасибо за совет
Только нужно поискать какое-то средство для укладки, я взяла от пушистости волос Рейтед Грин то смотрятся не такими пушистыми и не торчат
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Укладка на браш
Я делаю на Браш толку ноль с годами тоже стали соломой... Хоть и термозащита и масочки/бальзамчики покупаю профессиональный. Окраска только в салоне не блонд. Но тоже последним два года грусть печаль...
Я багато грошів витрачала на догляд, зараз купила собі дорогущу маску К18 і бачу… Що не буде діла.
Волосся як і у вас. Це такий тип, нічого не зробиш, або застосовувати силікони, або постійно робити ламінування і тд, але з жирним волоссям буде швидко змиватись.
Якщо хочете саме догляд - виглядати з лоском воно не буде, навіть від дорогущих засобів. На жаль.
Полюю на дрони• 09 июля 2023
Вот все про браш твердят
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
С брашем моим волосы пушатся и не получается ни фига ((
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
Это какие?
ОхиИВздохи• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Багато грошів?
Реанимация• 09 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вот все про браш твердят
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
А у меня руки крюки
Поэтому опять утюжок беру
Волосы длинные - сложно ….
фен мощный , браш как надо
А вот руки не оттуда
У меня от туда руки, всю жизнь на Браш, а последнии два года все рушится, как одуван. Даже мой мастер в салоне не может понять что случилось. Всегда были толстые и густые волосы.
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
О, можна докладніше про тверді кондиціонери
Перша скрипка• 09 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Можна ))))
Я та
Що не ходить в аптеку ніколи аптечки вдома немає )))
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Я та
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Можна ))))
Я та
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Я та
Замовляла різні
Зараз зупинилася на Марві ( marvi)
Є в інста та ФБ їх сторінки
Дякую)
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
А скільки маскою користуєтеся,мені вона дуже допомогла,перестали сіктися кінчики,у мене аіртач,взагалі волосся стало живіше,приємне на дотик. Я користувалася щодня,бо мию щодня зранку. Результатом задоволена,планую восени повторити,мені 150 десь на 2 місяці вистачило.
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я тільки більше неділі користуюсь, спочатку кожен день, тепер раз в три дня, але результату «лоску» не бачу. Але в мене дуже тонке волосся, яке заплутується. Якщо знайду фото до після покажу
Поліпривіт всім
• 09 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Сушу щіткою браш
А які?
Бо я якось користувалася - не сподобалося
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
Ответ дляРеанимация
Ви хворіли короною?
ОхиИВздохи• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Маска? Ну як, я взяла маленьку на пробу, 50 мл 1000 грн десь, шампунь в мене Ладор, звичайний, є пшик зволожуючий міні версія, 300 грн.
Ніякого «чуда»)
Ви серйозно зараз?
Шлях до зірок• 09 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А с возрастом не портятся?
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
У меня были густые и блестящие
Сейчас фу
Та поки не скаржуся, мені 42
вАлнуюся сильнА• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
В мене теж тонке,але не заплутується,можливо ще рано чекати на результат. Мені ще оця олійка дуже подобається,результат ,звісно ,не такий хороший як після маски,але я точно з нею надовго. Зараз ще якимись ампулами з плацентою користуюся,але ще нічого сказати не можу про них.
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
На мою думку, є такий невеликий відсоток жінок з шикарним волоссям, помив і пішов, але основній масі треба щоразу вкладати волосся. Якщо я помию звичайним дешевим шампунем і кондиціонером і вкладу волосся (як це взагалі українською написати?) буде набагато краще, ніж зроблю вдома процедури типу протезування від ланци чи щастя для волосся і не буду вкладати волосся.
мадамГрицацуева• 09 июля 2023
Ответ дляРеанимация
У меня поврежденный блонд спаслась такими брендами: hadat шампунь и конд; маска Керастаз Нутритив; домашнее лечение Brae. Еще советуют протезирование Ланза.