Колгоспниця• 09 июля 2023

Что подарить себе на 1500?

Гривен)есть такая сумма,чтобы сделать самой себе подарок на др. Это сумма небольшая,но как есть. Если не куплю что то,то она уйдёт на какие-то вечно нужные вещи,как всегда. А хочется сделать себе приятное.
Поумничка• 09 июля 2023
+за вібратор або туал.воду

ішо• 09 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Затикуй вихлопну своєю цюцюркою
там дірочка занадто мала для моєї цуцюрки)
Зубная фея• 09 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
парфуми, спа, косметолог, тату. Дещо з цього хочу собі на др. Може й Вам щось захочеться
О! Тату ….
Я хотіла додати до списку вище пірсинг вуха. Зараз це дуже модно і гарно (або іншого місця).
Але чомусь подумала, що це дуже індивідуальне бажання)
Бла бла бла• 09 июля 2023
Пакет анализов для женщин!
Протру пилюку• 09 июля 2023
Ответ дляПоумничка
Покажіть який
Потрібно на практиці бачити. Жаль, що відео не можна викласти
Задираю носа• 09 июля 2023
Какой-нибудь бьюти гаджет по потребности: утюжок, плойку, микротоковый аппаратик и гель для него.

Еще товары для спорта люблю: коврик для йоги, фитнес-трекер, массажер-палку, набор резинок для тренировок…
Протру пилюку• 09 июля 2023
Ответ дляішо
Без фото не повіримо. ЛОШ

Молчавочка• 09 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
О! Тату ….
просто я дуже хочу тату, тому й запропонувала. Не знаю чи зроблю, але бажання є
Поумничка• 09 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Модель в інтернеті я маю на увазі)щоб знать що замовляти)
Задираю носа• 09 июля 2023
Также какой-нибудь интересный мне марафон или мастер-класс
Семицветка• 09 июля 2023
Поход в спа? Процедуру у косметолога? Какой-то парфюм в размере 30 мл?
М.О• 09 июля 2023
Квиток на концерт, виставу, кіно.
Майстер клас з малювання, гончарства, танців, скелелазіння - що вам цікаво.
Поїздка на день у інше місто, погуляти)
ішо• 09 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Без фото не повіримо. ЛОШ
Знайдіть ту дірочку і я подумаю, чи показувати фото інструменту)
Значит надо• 09 июля 2023
Ночную сорочку с кружевом
Та не реву я• 09 июля 2023
Я бы купила сумочку
Не люблю натовп• 09 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
- літня сукня
- чехол UAG на телефон
- електричну зубну щітку. Є гідні і за 1000
- термос/пляшку Contigo
- гарні бокали
- фотосесія 30хв
- калімбу
- сучасний срібний браслет
- намистинку Пандора
Ви вмієте на калімбу грати?
Протру пилюку• 09 июля 2023
Ответ дляішо
Біля синього шланга з хомутом знизу
Печальки.нет• 09 июля 2023
Пару трійку гарних трусиків
На ліф не вистачить

Прикрасу можна

Щось таке,що давно хотіли з недорогого

Суші поїсти та пляшка просеко
ішо• 09 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Біля синього шланга з хомутом знизу
там занадто мала дірочка навіть для вихлопу) то взагалі шланг від компресора)))

Триндю-бриндю• 09 июля 2023
Ответ дляішо
Хай сусід допоможе
Триндю-бриндю• 09 июля 2023
Ответ дляБла бла бла
Пакет анализов для женщин!
Капець як приємно
Не люблю натовп• 09 июля 2023
Ответ дляішо
За аерозолем. Ваш апарат мене не цікавить, якщо що )))
А що у вас за модель така мопеду? стара?
бювет_в_обед• 09 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Капець як приємно
Ото зря вы так, отличная идея если самочувствие х***овое. Хоть понятней будет.
Бла бла бла• 09 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Капець як приємно
Да, духи потерпят. Суши тоже не 1 необходимость! А на анализы всегда жаба, пока петух не клюнул. А сдавать желательно каждые пол года!
Стефанія• 09 июля 2023
Платье
ішо• 09 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
хай буде аерозоль, але ні) правильна відповідь лежить в зеленому боксі і її не видно, але ви - дівчинка і це можна зрозуміти)
це Vespa, культовий мопед усіх часів)
Не люблю натовп• 09 июля 2023
Ответ дляішо
це Vespa, культовий мопед усіх часів)
Ви питали за дірку, куди кріпиться (питання коло фото), а не за вихлопну трубу (як вона виглядає я знаю - це просте, я можу не знати інші частини). І тут перекрутили як вам зручно )))
ішо• 09 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
на фото немає вихлопної)))
Не люблю натовп• 09 июля 2023
Ответ дляішо
на фото немає вихлопної)))
так це і їжаку було зрозуміло))) ви ж попитали за дірку куди кріпиться вихлопна - вона за банкою з аерозолем
ішо• 09 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
хай буде так))) там кожна дірка має якесь відношення до вихлопної