Королева спама• 10 июля 2023
Львів - Перемишль
Доброго ранку! Скажіть, будь ласка, чим можна добратися зі Львова до Перемишля? Квитків на потяг не має на ту дату, коли потрібно. Чи є якісь автобуси поряд з залізничним вокзалом Львова ?
personality• 10 июля 2023
Ви тільки з потяга зійдете на вас налетять перевізники- будь яка точка Європи
Потринділиця• 10 июля 2023
Ждите поезд на Пшемысль - проситесь у проводников - берут дороже чем стоит билет и возможно придется стоять
Королева спама
• 10 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Дякую за відповідь
Королева спама
• 10 июля 2023
Я буду їхати з Харкова до Київа, з Київа до Львова. Навіть прямого до Львова не було потяга. Не очікувала, що такий ажіотаж.
Астоновитесь!• 10 июля 2023
Я легко купила до Перемышля билет. Просто часто заглядывала в приложение укрзализници и купила на нужную дату.
Пробуйте купить билет
Королева спама
• 10 июля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Пробуйте купить билет
Дякую, але мені 3 штуки потрібно, я з дітьми їду