Дідова баба• 11 июля в 23:51

Польша или Франция

Что бы вы выбрали?
Спокойную, комфортную, понятную жизнь в Польше или возможность переезда во Францию по работе и жизнь семьи с детьми с нуля в 38 лет ?
Шаманю второпях• 11 июля в 23:52
Я бы смотрела на перспективы переезда и сравнила с тем, что есть сейчас. В чем именно и сколько вы выигрываете?

Ліплю вареники• 11 июля в 23:52
Спокійну комфортну Францію , це мій фаворит серед європейських країн
Тракторні війська• 11 июля в 23:52
Детям сколько? В 16 учить французский и поступать такое
автор Дідова баба • 11 июля в 23:53
Ответ дляШаманю второпях
В том то и дело, что есть плюсы и минусы и там, и там
ЧорноброваЯ• 11 июля в 23:53
Ответ дляДідова баба
Вы можете озвучить эти плюсы и минусы?
Экспертиза• 11 июля в 23:54
Нам ок в Польщі .
Рукоморді налітайте
Кофе в лобби• 11 июля в 23:56
Франция
автор Дідова баба • 11 июля в 23:57
Ответ дляЭкспертиза
Нам ок в Польщі .
Рукоморді налітайте
Нам теж ок, але страх втратити можливість, поки вона є. Не знаю, на жаль, де дітям буде краще
Ліплю вареники• 11 июля в 23:58
Ответ дляТракторні війська
Діти швидко вчать мову, в 16 буде вчитися в ліцеї

Шаманю второпях• 11 июля в 23:58
Ответ дляДідова баба
Нам взять хрустальный шар? Ну честно.
Распишите три самые большие плюса и минуса и посмотрите на это совокупно.
Хотите напишите здесь мы обсудим
Партизанка• 12 июля в 00:02
Ответ дляЛіплю вареники
Мохаммедов там занадто.
автор Дідова баба • 12 июля в 00:03
Ответ дляЛіплю вареники
Араби, крадії, ризик терактів?
Экспертиза• 12 июля в 00:03
Ответ дляДідова баба
Поки не спробуєте - не дізнаєтеся де їм буде краще . Нам не хочеться ще десь адаптуватися
ТАЗератти• 12 июля в 00:04
Ответ дляТракторні війська
Я выучила и прекрасно
Ліплю вареники• 12 июля в 00:05
Ответ дляДідова баба
Араби, крадії, ризик терактів?
Ризик терактів не вищий, ніж будь де. Просто вибирайте хороший район для життя. В Польщі безпека на значно нижчому рівні
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:05
Дивлячись який у вас рівень французької, в якому житлі ви будете жити і по яким документам працювати. Також, податки, у Франції вони дуже високі
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:06
Ответ дляДідова баба
Араби, крадії, ризик терактів?
По такій логіці про Польшу можна значно більше мінусів наговорити.
Де ви бачили у Франції крадіів кріммПарижу і лазурки?
ТАЗератти• 12 июля в 00:07
Кому то в Польше, кому-то во Франции. Откуда мы знаем какие у вас перспективы в каждой стране.
автор Дідова баба • 12 июля в 00:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Польща безпечна країна, закрита від арабів, африканців, спокійна, чиста, тиха.

автор Дідова баба • 12 июля в 00:13
Ответ дляЛіплю вареники
Чомусь в Польщі не патрулює поліція цілодобово, як у Франції. Для нас це мінус Франції і плюс Польщі - безпека
Метелик• 12 июля в 00:13
шото у меня сложилось мнение что Франция уже не та...(
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:14
Ответ дляДідова баба
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Ви стільки написали про безпеку, наче, ви євро в сумках ночами возите, вам задали купу інших запитань
автор Дідова баба • 12 июля в 00:14
Ответ дляLove_Love_Love_
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Ні, не була, фотки тільки дивлюсь і мрію про переїзд
Ліплю вареники• 12 июля в 00:15
Ответ дляДідова баба
Поліція патрулює лише, якщо ж якісь масові заходи в містах і це плюс, а не мінус. В Польщі я була сотні разів, ніколи не почувалася безпечно, особливо ввечері у великих містах
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:15
Ответ дляДідова баба
Я вас питаю: де саме у Франції ви були?
Экспертиза• 12 июля в 00:16
Ответ дляLove_Love_Love_
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Як мононаціональне суспільство може бути більш небезпечним ніж країна щ біженцям ?
Загальновідомо що Польща одна з найбезпечніших країн і без ментальної прірви
Метелик• 12 июля в 00:16
Ответ дляДідова баба
почему не патрулирует... патрулирует. Разве это плохо?
Экспертиза• 12 июля в 00:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас питаю: де саме у Франції ви були?
Ніби факт того де був у Франції якось нівелює загальну статистику
Love_Love_Love_• 12 июля в 00:17
Ответ дляЭкспертиза
По вашій логіці в Польші теж небезпечно бо Польша краіна з біженцями
Тракторні війська• 12 июля в 00:20
Ответ дляЛіплю вареники
На каком ? Вы такая интересная . В лицеи ест и география. Вы думаете на французском все географические объекты и животные как на украинском или Английском?