Відморожена• 10 июля 2023
Группа телеграмм. Отдать даром вещи.
Как-то на кидстафе дали ссылку в группу телеграм, где можно отдать вещи даром ВПО. Потеряла ссылку. Помогите найти, пожалуйста.
Уравнобешенная• 10 июля 2023
В ФБ група вашого міста
Напишіть пост та віддайте людям ВПО
Я так роблю
Напишіть пост та віддайте людям ВПО
Я так роблю
Відморожена
• 10 июля 2023
Про ФБ знаю. Саме була група у телеграм, де швидко відгукувались люди, яким були потрібні речі. З Києва. Зручно. Приїхали та забрали.
Небалувана Галя• 10 июля 2023
Ответ дляВідморожена
У нас є група району в телеграм, теж Київ.
Спитайте сусідів, у Вашому районі теж може бути.
Лика-прилипка• 10 июля 2023
Є така група:
Бесплатно! Вещи ПЕРЕСЕЛЕНЦАМ КИЕВ
Спробуйте знайти за пошуком в телеграм. На жаль, зараз не можу вставити посилання, бо немає телеграму на компі.
Бесплатно! Вещи ПЕРЕСЕЛЕНЦАМ КИЕВ
Відморожена
• 10 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Є така група:
Бесплатно! Вещи ПЕРЕСЕЛЕНЦАМ КИЕВ
Не знаходить телеграм таку групу. Якщо зможете потім дати посилання, буду вдячна
Лика-прилипка• 10 июля 2023
Ось посилання на групу ’Бесплатно! Вещи ПЕРЕСЕЛЕНЦАМ КИЕВ’. Хоча насправді там є переселенці не лише з Києва, а зі всієї України, тому багато хто просить, щоб речі відправили поштою.
Відморожена
• 11 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Дякую