Вимагаю спілкування• 10 июля 2023

Як любите брати відпустку?

Якщо б цього літа ви відпочивали лише 14 днів, то другу частину відпустки (16 днів) взяли б восени /зимою чи приєднали до літньої відпустки наступного року, щоб нормально відпочивати 30 днів. Не можу вирішити як заяву писати .
Результат:
вже голосів: 37
26 (70.27%) Краще 2 частини
6 (16.22%) Краще 1 довга
5 (13.51%) Результат
Белочкой зови• 10 июля 2023
Не люблю отпуск
автор Вимагаю спілкування • 10 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Не люблю отпуск
Та ну, відпустку люблять всі
Барабасиха• 10 июля 2023
Думаю, что летом потом вам не дадут месяц и будете потом с кучей отпусков сидеть на работе.

Я беру 2-летом и зимой
Ответ дляБарабасиха

Я беру 2-летом и зимой
Дадуть, нема обмеження тривалості, але треба наперед писати, щоб попасти в графік
Аль де Барановна• 10 июля 2023
В этом году взяла летом и осенью
Барабасиха• 10 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Если вам есть где месяц отдыхать, то берите, а если дома сидеть, то ну его нафиг
Ответ дляБарабасиха
Відпочивати є де , я б брала по місяцю кожного сезону
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Краще 2 частини, але я неспішно проголосувала за 2 частину
Угги в горошек• 10 июля 2023
Всю жизнь отдыхала 1 длинный отпуск. Мне ещё на ребенка был положен дополнительный, я отдыхала полтора месяца - красота, я просто жила и наслаждалась жизнью без работы. Потом под новый год все равно на праздники пару дней дают прицепить к выходным и получается ещё дней 5 отдыха.
Б´ю байдики• 10 июля 2023
Всього 14 днів? А скільки ви зазвичай відпочиваєте?
Попельшка• 10 июля 2023
Автор, де працюєте і скільки заробляєте, що такі відпустки шалені? Я хожу на 7 -14 днів на рік. У тому році взагалі не була. Наче як не на часі ....
Барабасиха• 10 июля 2023
Ответ дляПопельшка
Себя нужно любить, 7-14 дней в год-это по закону даже мало, жить ради работы это неправильно.
Попельшка• 10 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Я люблю работу и хорошо зарабатываю. Может и неделя, но зато она на Кубе или Доминикане, а не в селе раком на картошке . Мне так больше нравится
Угги в горошек• 10 июля 2023
Ответ дляПопельшка
При чем тут картошка? Я выше писала - много лет отдыхала полтора месяца в году - хватало времени и на море и на просто ’пожить без работы’ . А отдыхать неделю в год - это лошадью надо быть.
Ответ дляБ´ю байдики
Раніше 1.5 міс, інколи довше
Б´ю байдики• 10 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Раніше 1.5 міс, інколи довше
А де ви працюєте? В мене враження, що я живу в іншому світі.
Ответ дляБ´ю байдики
Саме зараз за кордоном. Перед тим в Україні в газовій компанії, це стандартна відпустка + на дітей. Ви не офіційно працюєте? Все одно ж є мінімум 24 дні
Б´ю байдики• 10 июля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я офіційно працюю. І з.п. офіційна. В минулому році у нас нікого не пустили у відпустку. В цьому в перше за два роки я пішла, але з такими навантаженнями як у нас дай бог, щоб хтось не хватив інфаркт, а хтось не звільнився.