riri• 10 июля 2023

Як ховається російський бізнес в Україні, або що не так з «Брокардом»

Під час війни в Україні все ще трапляються історії, що важко осягнути, адже коли країна-агресор атакує та намагається знищити країну та людей, в той самий час відбуваються зовсім нелогічні та антиукраїнські бізнес-історії. А йдеться про мережу косметики та парфумерії «Брокард Україна».

Тривалий час мережею володіла росіянка Тетяна Володіна (їй належить російський «Лєтуаль»), і за усіма українськими законодавчими нормами її бізнес мав бути переданий в управління АРМА. Натомість ще минулого року з’явилась феноменальна новина – «Брокард» продали французькому інвестору Філіпу Бенасену. І це притому, що під час воєнного стану переоформлювати російські бізнеси на інших осіб заборонено. Однак, як дізнались журналісти, у травні 2022 року кіпрську компанію переоформлюють на французький холдінг Філіпа Бенасена. А у вересні, попри заборону, відповідні правки вносять і в український реєстр. До речі, є всі підстави вважати цей продаж «Брокарду» фіктивним. А холдінг Бенасена і зараз продовжує постачати товари з ЄС до мережі «Лєтуаль» у РФ. Врешті що отримала Україна, дозволивши здійснити Володіній угоду з продажу? Нічого. А могла б абсолютно законно забрати «Брокард» та отримати додаткові кошти у держбюджет, адже компанія прибуткова, і ці гроші точно б знадобились країні, що бореться з російською агресією.
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
Лайф турки? Или не?
неа)) мене запрошували 3 місяці тому туди працювати) я стала читати, а власником є росіянин) я відмовилась

kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
в мене київстар ..спортлайф не любила з самого початку ,Ашан вибісив ще до війни повномасштабної.. а коли вони хліб продавали 1 в 1 руки то вообще сволота... кароче)
я до того, шо багато дуже багато всього у нас рос бізнес..просто дочірні підприємства..та ж корбіна-інтернет
багато чого
В феврале и начале марта все продавали по 1-2 буханки в руки, также Сильпо, аиб, фора, что бы всем хватило. Я тогда плюнула и начала печь сама, а то по 2 часа стоять в очереди так себе идея
KateSavch• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
в мене він вже 25 років) один і той самий номер)

але тут є ще інша сторона медалі..це робочі місця наших уукраїнців... якщо зараз закрити абсолютно все російське то це ще мільйонів 10 без роботи.... по докам вони тіпа українські )
ой..кароче... хто хоче то й знайде лазейки
ой моя бувша компанія як торгувала з парашою так і торгує..має завод і в Криму і гроші як перевозили так і перевозять і т.д...
Его не надо закрывать. Его надо национализировать, конфисковать, еак там это правильно называется. И передать в управление либо государству, либо продать украинским бизнесменам не связаным с рашкой.
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляKateSavch
так він і так по докам український) ви думаєте там всі тупі і дурні?ні
я ж написала вже, що вже все давно там зроблено
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Интересно, Гугл пишет что таки турки и Нидерланды, про рашку ни слова 🤷
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
Taкже с 1993-го Дмитрий Екимов является соучредителем сетей фитнес-клубов Sport Life и Mega Gym, сети суши-баров Евразия в России. В 2005 году - начало деятельности на территории Украины (компании Sport Life, Евразия, Украина Капитал (инвестиционная деятельность), VEK Capital Partners).
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
Новус продавали стільки скільки береш..в інші не заходила, тому шо черга була кілометрова, заїхали в Ашан... а в мене 4 старих. я одна.... га...ни...
я теж потім пекла сама все

Marimuha• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
Да я тоже пекла аж до лета. Хлебопечка выручила
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я про оператора связи лайф
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
я теж потім пекла сама все
Нет, точнее не каждый новус, возле севастопольской так же 1 в руки продавали
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляMarimuha
Я и сейчас пеку, мои теперь не хотят другой)
Мне не зашла хлебопечка, пеку в духовке электро
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
я на окружній їздила, але тільки за хлібом і дивно, що не було ніколи черги
бо ж візде то капец..а по базарам швендяла..познеайомилась там з усіма то в мене було все) і молочка і пельмені і водочка і шампусік і т.д))
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
Я про оператора связи лайф
аа
не..то спорт лайф)))
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну мы в первые дни ходили, когда ещё и базары были закрыты, а с 3 марта я уже пекла. У нас тоже все было, но через склады, муж всем соседям, каждый вечер, кульки огромные приносил)
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
аа
не..то спорт лайф)))
Не, я про то не в курсе, не спортивная)))
Я на фоне Киевстара про лайф написала, сейчас он лайфселл, я по привычке лайф пишу
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
не, тут базари були відкриті) не всі просто торгували. більшість була закрита, але ті , шо відкривались касу зробили собі нормальну)
це капец....
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляkpss2017
не не, я мала ввіду шо спортзали ці любімі ))
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
це капец....
Ну да, людей много, магазины по пару часов работали. Муж тогда на работе сутками был, объемы огромные были в заказах, народ греб все из еды.
yasilisa• 10 июля 2023
Ответ дляriri
у вересні, попри заборону, відповідні правки вносять і в український реєстр.
Где голосуют за поправки в законе? Не в раде разве?
Какие поправки в законе? Речь о едином реестре юридических лиц. Туда правки и внесли. Это курирует исполнительная власть, а не законодательная, но я с вами все равно солидарна, ибо и законодательная ветка и исполнительная принадлежат сейчас монополистам