riri• 10 июля 2023

Як ховається російський бізнес в Україні, або що не так з «Брокардом»

Під час війни в Україні все ще трапляються історії, що важко осягнути, адже коли країна-агресор атакує та намагається знищити країну та людей, в той самий час відбуваються зовсім нелогічні та антиукраїнські бізнес-історії. А йдеться про мережу косметики та парфумерії «Брокард Україна».

Тривалий час мережею володіла росіянка Тетяна Володіна (їй належить російський «Лєтуаль»), і за усіма українськими законодавчими нормами її бізнес мав бути переданий в управління АРМА. Натомість ще минулого року з’явилась феноменальна новина – «Брокард» продали французькому інвестору Філіпу Бенасену. І це притому, що під час воєнного стану переоформлювати російські бізнеси на інших осіб заборонено. Однак, як дізнались журналісти, у травні 2022 року кіпрську компанію переоформлюють на французький холдінг Філіпа Бенасена. А у вересні, попри заборону, відповідні правки вносять і в український реєстр. До речі, є всі підстави вважати цей продаж «Брокарду» фіктивним. А холдінг Бенасена і зараз продовжує постачати товари з ЄС до мережі «Лєтуаль» у РФ. Врешті що отримала Україна, дозволивши здійснити Володіній угоду з продажу? Нічого. А могла б абсолютно законно забрати «Брокард» та отримати додаткові кошти у держбюджет, адже компанія прибуткова, і ці гроші точно б знадобились країні, що бореться з російською агресією.
автор riri • 10 июля 2023
Украинские мрази в верховной раде, очередной раз убеждаюсь

чаревна• 10 июля 2023
Ответ дляriri
А те, кто ходят и покупают, тоже?
NastyushaK• 10 июля 2023
Ответ дляriri
Верховная Рада тут причем?
Именно сегодняшняя власть ввела санкции против русни и закрыла им кислород.
Я напомню что даже после 2014 года русня чувствовала себя в Украине хозяевами !!!
Сколько у связного Мертветчука и его женушки забрали и арестовали активов!
И это только один мертветчук.
автор riri • 10 июля 2023
Ответ дляNastyushaK
Верховная Рада тут причем?
И это только один мертветчук.
у вересні, попри заборону, відповідні правки вносять і в український реєстр.
Где голосуют за поправки в законе? Не в раде разве?
Mісіс Паф• 10 июля 2023
А хіба тільки брокард? А Київстар, моршинська, це те що я згадала
А скільки ще таких компаній в яких ноги з-за прпебріка ростуть ...
Муркамурковна• 10 июля 2023
ну ви ж користуєтесь київстаром, ходите в спортлайф, ашан і т.д....
тю
автор riri • 10 июля 2023
Ответ длячаревна
А те, кто ходят и покупают, тоже?
Наверное. Если знают и осознают в какой точке делают покупку

navariya• 10 июля 2023
Ответ дляNastyushaK
Верховная Рада тут причем?
И это только один мертветчук.
Чушь..
(моя думка)
Закрили комусь кисень - і собі відкрили - щє кишені не наповнились....
Це - замкнуте коло - ріка грошей завжди знайде куди влитись)
автор riri • 10 июля 2023
Ответ дляMісіс Паф
Киевстар?...
автор riri • 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
тю
Уже не ходим, они переехали далеко. И ходить не будем. Ашан специально не посещаю .за киевстар не знала
KateSavch• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
тю
Ашан это ж французская компания.
автор riri • 10 июля 2023
Ответ дляnavariya
Чушь..
(моя думка)
Ну 100% кто-то много денег получил чтобы провернуть это все
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляKateSavch
Ашан это ж французская компания.
корпорація французька, керівництво російське
автор riri • 10 июля 2023
Ответ дляKateSavch
Ашан это ж французская компания.
Они с раши не ушли вроде как
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляriri
в нас було 80% рос бізнесу, він таким і залишився, просто передали деяке управління тіпа нашим ) але суть в тому, що найбільші оператори усього були і Є з росії ...
KateSavch• 10 июля 2023
Ответ дляriri
Киевстар?...
Да. Вот тут хорошо раскрыта тема с киевстаром и его руснявыми владельцами
Чаюри• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
тю
У мене жодного знайомого, який би всім тим користувався)
olgabaluta• 10 июля 2023
Начну с того, что Брокард давно стал сборищем подделок и нищебродских скидок. А лица продавцов - это отдельная тема.
Чаюри• 10 июля 2023
Неясно за що дизлайк, якщо не користуються))

olgabaluta• 10 июля 2023
А то, что в Украине полнейшее беззаконие - давно всем известно!
Mісіс Паф• 10 июля 2023
Ответ дляriri
Киевстар?...
Так києвстар, я теж не знала, навіть не задумувалась,, поки не сказали
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляЧаюри
в мене київстар ..спортлайф не любила з самого початку ,Ашан вибісив ще до війни повномасштабної.. а коли вони хліб продавали 1 в 1 руки то вообще сволота... кароче)
я до того, шо багато дуже багато всього у нас рос бізнес..просто дочірні підприємства..та ж корбіна-інтернет
багато чого
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляЧаюри
то не я)))))))))))))))))
Чаюри• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
багато чого
З цим погоджуюсь, оно фініки малому купувала, а вони ворожі, як виявилося) У нас просто київстар в областях не розповсюджений, мабуть, вишок мало.
Муркамурковна• 10 июля 2023
Ответ дляЧаюри
в мене він вже 25 років) один і той самий номер)

але тут є ще інша сторона медалі..це робочі місця наших уукраїнців... якщо зараз закрити абсолютно все російське то це ще мільйонів 10 без роботи.... по докам вони тіпа українські )
ой..кароче... хто хоче то й знайде лазейки
ой моя бувша компанія як торгувала з парашою так і торгує..має завод і в Криму і гроші як перевозили так і перевозять і т.д...
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляMісіс Паф
Моршинська це нестле? Це швейцарська компанія
NastyushaK• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Не несите ерунды.
80%, ага, почему не 120%?
Во-вторых ’рос бизнес’ бывает разный.
Если например какой-то Чичваркин который в оппозиции к путлеру и фашистскому режиму, не платит там налоги - то почему бы и нет?
Нам не помешают такие предприниматели которые давно сбежали с тонущего корабля и живут на Западе.
Пусть развивают бизнес в Украине и инвестируют, почему нет?
Даже российские олигархи могут стать хорошими после войны, но для этого им придется раскошелится на видбудову нашей страны, ведь санкции с них снимут только если в Киеве разрешат и дадут добро.
Через суды они ничего не добьются.
В их интересах ехать на поклон к Зеленскому.
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляriri
Они с раши не ушли вроде как
Много кто не ушел, люди в первую очередь думают про выгоду для себя
lilu502• 10 июля 2023
а що спортлайф теж руснявий
kpss2017• 10 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Лайф турки? Или не?