vikkira• 10 июля 2023

Куда поехать отдохнуть с ребёнком в Украине?

Девчёнки подскажите куда можно съездить отдохнуть по Украине с маленьким ребёнком(полтора года).Чтобы и маме с папой можно было отдохнуть и ребёнку было куда сводить.
_Твоя_подруга• 10 июля 2023
В закарпатье или Карпаты в отель с бассейном. Но будет в одну цену с Турцией, а может и дороже).
Я смотрю на Ирис в Ужгороде.

Asteroidea• 10 июля 2023
Цікаве питання. А куди взагалі можна водити дитину 1,5 рочки окрім дитячих майданчиків? Взагалі то Яремче або на Шацькі озера, в Мукачево можна, там гарний аквапарк
_Твоя_подруга• 10 июля 2023
Ответ дляAsteroidea
Да, ну 1,5 года в аквапарке делать нечего.
Ольчик1998• 10 июля 2023
Теж цікаво, може які атракціони водні є
Mісіс Паф• 10 июля 2023
Дитині в 1,5роки це все не треба, хіба тільки батькам щоб змінить обстановку
В Буковелі якісь кози барани є, і в яремчі зоопарк, дитину може зацікавити
Asteroidea• 10 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Чому? Є такі невеличкі дитячі басейни, я їх називаю «калюжі» з маленькими горками. Діти зазвичай люблять бавитися у воді
_Твоя_подруга• 10 июля 2023
Ответ дляAsteroidea
Так это ж не аквапарк)

Asteroidea• 10 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Так это ж не аквапарк)
На території аквапарків бувають зони для малечі
Neweve• 10 июля 2023
В готель з харчуванням і територією. Поїсти, поспати, погуляти
_Твоя_подруга• 10 июля 2023
Ответ дляAsteroidea
Для 1,5 годовалых малышей не видела таких зон в аквапарках. И вообще таких детей там не видела.
В детской зоне горки для детей до 140 см. Вы туда запустите такого малыша?
marata• 10 июля 2023
Гляньте Арена апарт в Поляні
Oksana0612• 10 июля 2023
Щоб мамі з татом відпочити, потрібно брати бабусю або няню з собою. В такому маленькому віці невідомо, як дитина адаптується до нового місця і людей навколо.
Asteroidea• 10 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Я не збираюсь вам щось доказувати чи переконувати. В мене є власний досвід, я бачила таких дітей та зони, де дорослому по коліно. Цим досвідом я ділюсь. Навіть як то виявиться аквапарк без такої зони, то все одно є розваги для дорослих та басейни де мама з татом на руках можуть покупатися з дитиною.
_molena_• 10 июля 2023
Ми були в Поляниці, готель з відкритим, закритим і дитячим басейнами з підігрівом, для дорослих ще сауна, джакузі. Ціна прийнятна за 6 днів 7 ночей 2 дорослих та 2 дитини заплатили 17 тис. Сніданки включені (шведський стіл) дуже ситні, навіть обідати не хотілося.
Можна їздити на прогулки до Дінопарку, Будинок Велетня, Гуцул Ленду, Озеро Молодості, прокататися на підйомнику, атракціони та розваги для дітей в Яремче.
Mісіс Паф• 10 июля 2023
Ответ для_molena_
То і назву того готелю скажіть
kristi_ana• 10 июля 2023
Ответ для_molena_
Можна назву готелю будь ласка
_molena_• 10 июля 2023
Ответ дляkristi_ana
Можна назву готелю будь ласка
Так, готель BellaVista
автор vikkira • 11 июля 2023
Спасибо всем огромное,за советы