Звезда в шоке• 10 июля 2023
Перша криза у молодшої дитини
Я вже і забула, як воно було зі старшими.
На все говорить ні, істерика.
З тихої і спокійної дівчинки стала маленька бунтарка 😆
Стан - не витримую емоційно.
Прошу порад і послухати досвід інших.
Я не зриваюся, не кричу, але всередині не вивожу і все...
На все говорить ні, істерика.
Стан - не витримую емоційно.
Прошу порад і послухати досвід інших.
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляSo_so
Сколько ей? Моей 4, это что-то 🤯. Я прямо как в тех роликах, соседи думают, что я убиваю ребенка, а я просто открыла йогурт, который она хотела открыть сама).
Розумію, що вже треба десь брати внутрішній ресурс...
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляБоХатая
що саме ви не витримуєте емоційно?
Крики, істерики, заперечення
БоХатая• 10 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Крики, істерики, заперечення
ну то природна поведінка дитини в такому віці
ви ж не ляльку для гри собі народили, а живу істоту.
Реанимация• 10 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Оо, в 2 можно обдурить. Птичкой отвлечь. А вот в 5 это уже проблема
а в 9
Мамина квіточка• 10 июля 2023
О, 2. Та сама фігня. Все ні. І все сам. Це жах, якщо починається ця хвиля НІ, можна викидати годину з життя, це точно
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Я не пишу про щось неприроднє.
Пишу, що не витримую і потребую порад, як витримувати
БоХатая• 10 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не пишу про щось неприроднє.
ну як...витримувати.
яка може бути тут порада.
ви готові були до батьківства? читали про розвиток дитини, уявляли, як воно може бути. чи ні
яка може бути тут порада.
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляБоХатая
ну як...витримувати.
яка може бути тут порада.
Потрібні поради, де і в чому брати ресурс.
Звичайно, готова. І дитячу психологію добре знаю. І дітей у мене 3.
Але от важко стало мені з молодшою.
Хочу думки різні почитати і почерпнути цінний досвід інших.
Але от важко стало мені з молодшою.
Когда у моего первого случилось ЭТО в 2 года, как по класике в магазине валяется, истерика, а я беременная вторым и не могу его вынести оттуда..это дааа.
Я постоянно говорила себе это скоро пройдет ( в книге прочла) ,главное не усугублять... Пила магний антистресс, иногда плакала и ныла маме,и да скоро прошло.терпения вам
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Дякую Вам велике!!! 🤗💕
Звезда в шоке
• 10 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
Тримайтесь..колись вони з’їдуть ))
😆😆😆
Дякую за пораду!!
Треба собі частіше про це нагадувати і цінувати миті
Дякую за пораду!!
Всех анонимов аноним• 10 июля 2023
Ответ дляSo_so
Моєму сину три, така ж фігня, все сам. То я зараз на будь-яку дію питаю «я чи ти сам?», «шо будеш їсти кашу чи макарони?», «макарони з соусом чи без?»
Але навіть ці уточнення не спасають, бо плани міняються по сто разів на секунду
Просто забила вже, але бувало таке шо не витримувала, особливо якщо зранку не виспалась, то могла і гаркнути.
Всех анонимов аноним• 10 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не пишу про щось неприроднє.
При можливості мати час на себе, чимось зайнятися або просто посидіти в тиші. Робити шось для себе, що приносить приємні емоції.
Іншого рецепту немає.
А, Нє, ще можна прибухнуть і забити.
Іншого рецепту немає.
А, Нє, ще можна прибухнуть і забити.
Всех анонимов аноним• 10 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Я зараз теж почала магне б6 антистрес пити, допомагає спокійніше на це реагувати
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да, я понимаю) Я как гляну, она : мама, у тебя злое лицо)).
Всех анонимов аноним• 10 июля 2023
Ответ дляSo_so
А мій син, коли починаю його сварити за шось, каже «мама, не кажи так, Но Но Но, помовчи!»
Бутербродница• 10 июля 2023
моїй майже 3р , я просто ..... навіть не можу описати свій емоційний стан , донечка з народження з характером , но останній місяць ,це жах, істерики просто на пустотому місці і постійно , і носки не ті, і кофтинка, і штанці , розмовляє ніби добре для свого віку ,но іноді ,якщо не зрозумію ,істерить годину. Ну ось з останнього вже одягнулися на вулицю, нарешті всі речі ті, кажу біжи одягай босоніжки, я бігом теж одягнуся ,і тут істерика , хочу гуляти . Повторюю , то взувайся і йдем , знову репетує ,хочу гуляти і так 45хв тупо істеричного крику .По ночам теж , прокинеться,,води хочу, якщо в секунді не подати, крик на пів години, або гуляти хочу, носи на ручках , і купа інших забаганок .У мене відчуття, що я раб у не дуже хорошо господаря, морально втомилася , дивлюсь ,як інші мами ,,гуляють’ посідають ,а діти самі граються , а я аніматор 24/7 .А якщо врахувати що старший з СДВГ , то
Всех анонимов аноним• 10 июля 2023
Ответ дляБутербродница
Оооо, в мене син якось вийшов на вулицю і почав вити шо він хоче на вулицю
Або виє шо він мало попісяв, або шо хоче інші труси
Ответ дляБутербродница
Как я Вас понимаю, ! Утешает мысль : это скоро пройдет)
Бутербродница• 10 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
в мене іноді відчуття, що я з розуму схожу.....я так сподівалася ,на спокійну другу дитину , ага точнр
Бутербродница• 10 июля 2023
Ответ дляMariya 29
точно, коли видам заміж , і зятю скажу ,,поверненню не підлягає’