Ms. Любмая жена• 11 июля 2023
Чи є класний табір на морі? Схожий на Артек? Щоб дітям було цікаво, чудове харчу
Дитина зараз в карпатах в артеку
Дуже подобається, хоче ще залишитись
Але місць немає
Можливо хтось знає класні таблри на морі закордоном, виїзд з Києва
якшо все зайнято то на наступний рік заплануємо
Дайте наводку
Дуже подобається, хоче ще залишитись
Але місць немає
Дайте наводку
Море Щастя• 11 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А как вообще в эти лагеря попадают?
Покупают путевку
Рятівник Малібу• 11 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Покупают путевку
А где её купить? Раньше в наше время только организации давали и то единицы
Море Щастя• 11 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
И раньше можно было купить
Покупаете на сайте ,может и агентства продают
Еще есть лагеря от тренировок ,если ваш ребенок куда то ходит . Но опять же ,купить нужно путевку .
Море Щастя• 11 июля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Артек згадую як жах жахливий. Для мене це таке собі порівняння
Вы были в современным Артеке в Карпатах ?
Хочу на Балі• 11 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ні,навіть не знала що такий є. Якщо мова про сучасний,то сорі.
Свас в шоке• 11 июля 2023
Були і на морі в Україні. Моя донька до війни в Сергіївку їздила в Грін парк.
Я на сайті шукала
Радостина• 11 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Покупают путевку
Не обов*язково, зараз дітям з прифронтових виділяють кошти на путівки.
Як міряти?• 11 июля 2023
Ответ дляРадостина
До війни багатодітні купували за 10% від вартості через соціалку, але вибір був неведикий, я так розумію з непроданих.
Море Щастя• 11 июля 2023
Ответ дляРадостина
Я про лагеря ,которые спрашивает автор . Артек и тому подобные . Вряд ли там есть бесплатно .
Радостина• 11 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
У нас виділяють суму і на ті гроші можно і Артек купити, може трохи добавити, тому і місць немає
Море Щастя• 11 июля 2023
Ответ дляРадостина
Туда путевку тяжело купить было и до войны
Разбирали быстро,хоть лагерь и дорогой
Ms. Любмая жена
• 11 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Бюджет до 40000 грн на 2 тижні
Є норм лагеря на морі?
Дюймовочка• 11 июля 2023
Автор, спасибо, я и не знала про существование таких лагерей в Карпатах. Подскажите пожалуйста - в каком Ваш ребенок был: Артек Буковель Лісовий, Артек Буковель Гірський, Артек Буковель Озерний? Или в каком то другом?
Ms. Любмая жена
• 11 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Лісовий
Прям супер!!! Дитина не хоче додому
Точу ляси• 11 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Бюджет до 40000 грн на 2 тижні
Є норм лагеря на морі?
Ви не переживаєте за кордон відправляти?
Ms. Любмая жена
• 11 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
А чого переживати
Головне перевірене місце
Точу ляси• 11 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
А чого переживати
Головне перевірене місце
А сколько лет Вашему ребенку? Моим 9 и 12 и я еду с ними на пару дней посмотреть, что за лагерь и вернусь обратно....ну то я такая, мне надо все увидеть своими глазами.
Ms. Любмая жена
• 11 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Моїм 10 і 13
Просто є малюк грудний і не сильно з ним поїду кудись в цьому році
Точу ляси• 11 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Моїм 10 і 13
Ааа зрозуміло)))) в Болгарії є гарні,але тут всі лякають брудним морем
Ms. Любмая жена
• 11 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Ага) а ви своїх кудись відправляєте?
Точу ляси• 11 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ага) а ви своїх кудись відправляєте?
В Карпати, Едельвейс,на море не хочу самих, я не довіряю вожатим(((