3@йk@• Изменено 26 декабря 2024
Розваги для дит 12 років в таборі 15000 грн/1 тиж. Чи можна вдома так розважити?
Чи дешевше все таки в табір
В таборі пропонують
Катання на тюбінгу
Майстер-класи свічка, вінок
Катання на ковзанах
Кожен день англ на різдвяну тематику по 1 год
Басейн
Мультки різдвяні
Харчування 3 рази в день
Живемо в Києві
В таборі пропонують
Катання на тюбінгу
Майстер-класи свічка, вінок
Катання на ковзанах
Басейн
Мультки різдвяні
Харчування 3 рази в день
Живемо в Києві
Хи хи, ну ну• 26 декабря 2024
Конечно ребенку в лагере будет лучше , у меня к примеру ребенок любит куда то ездить именно с детьми , дома так не будет однозначно . Но дома конечно дешевле
Топтунша• 26 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
В таборі веселіше
Що тут рівняти?
+10000% діти у такому віці хочуть провести час у компанії однолітків.
Звичайно, вартість не для всіх доступна. І вдома дешевше, та чи Ви маєте час щодня дитину возити на той же каток, тюбінг і т.д
Забрала і не сказала• 26 декабря 2024
А табір де? Якщо денний табір то можна і самому на такі гроші розважати , якщо ви не працюєте і маєте можливість.
Інша справа якщо в ін місці, з проживанням. Хоча також дорого за 1 тиждень
Винник• 26 декабря 2024
Бачила оголошення про табір за 3500/тиждень.
Теж Київ.
Без тьюбінгу і ковзанів, але теж з цікавим розкладом.
Однокласники сина у такому таборі були влітку, подобалося, дехто був і по місяцю.
Теж Київ.