11 июля 2023

Сколько плати за капельницу?

Впо, с деньгами не очень, попала в больницу, сколько давать медсестре, которая будет делать?
Маленький городок (11000 населения).
Вены у меня плохие.
Не пью, не курю 11 июля 2023
Наскільки.
Що за маячня?
Пенек Возмездия 11 июля 2023
0,0 грн.
медсестра зарплату получит за выполнение своих непосредственных обязанностей.
автор Кудрі кручу сама 11 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Наскільки.
Що за маячня?
Тут как тем начитается, что ужас-ужас, как это ничего не дать у них зарплата маленькая.
В курсі діла 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Тут как тем начитается, что ужас-ужас, как это ничего не дать у них зарплата маленькая.
Розуміюче качайте головою, і кажіть, що ми всі в однакових умовах.
автор Кудрі кручу сама 11 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Розуміюче качайте головою, і кажіть, що ми всі в однакових умовах.
Спасибо, буду пробовать .
Пенек Возмездия 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Тут как тем начитается, что ужас-ужас, как это ничего не дать у них зарплата маленькая.
а у вас большая?
автор Кудрі кручу сама 11 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
а у вас большая?
Никакая : впо+пособие на ребенка с инвалидностью+немного подработки в нете.
В курсі діла 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Спасибо, буду пробовать .
Якщо прямо вимагають, не соромтесь вмикати камеру і питати, чи вимагають у вас хабар.
Моя подруга так ходила на безкоштовне узі і ще якісь обстеження, їй морочили голову, що такого нема, і по закону лише на папері.А виявилося, що якщо твердо стояти на своєму, то є
Свята 11 июля 2023
Автор, государство сейчас оплачивает за вас. Вы в больнице. Лечитесь и не думайте про деньги
Бентливуман 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Тут как тем начитается, что ужас-ужас, как это ничего не дать у них зарплата маленькая.
Не читайте
СамавиховуюКота 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Тут как тем начитается, что ужас-ужас, как это ничего не дать у них зарплата маленькая.
Меньше читайте. Сестра мужа палатная медсестра в госбольнице. Со всеми добавками-надбавками у неё ± 20 тыс грн в месяц. Не говоря о том, что в свободное время она ставит уколы и капельницы в частном порядке.
Мать драконов 11 июля 2023
Якщо Вам вже виписали направлення на крапельниці, то нічого не платити.

У мене була інша історія минулого року.
Назначила лікар лікування ще до війни і дала контакти медсестри, яка гарно ставить крапельниці. Я написала тій медсестрі минулого літа— крапельниця 300 гривень, а мені потрібно 10. Це Київ.
Після війни денний стаціонар при поліклініці закрили, крапельниці там вже не ставлять.
Пішла я до терапевта просити направлення на безкоштовні процедури, бо десь же вони мусять бути. Терапевт відповіла, що все закрито і вона нічого не знає, самій їй ставили платно.
Я таки з’ясувала, що у нас на районі є державний діагностичний центр і там є денний стаціонар, де безкоштовно, але з направленням з Хелсі (окреме направлення на кожен вид маніпуляцій) все зроблять.
Терапевт таки виписала електронне направлення і я отримала лікування безкоштовно. Було таке враження, що вона дійсно не знала, що можна виписати направлення на такі маніпуляції.

Медсестра в денному стаціонарі була реально класною, навіть синців не лишалося. То я чисто символічно давала їй по 50 гривень на каву. Деякі давали, деякі не давали ( в палаті розмовляли). Від цього увага медсестри не мінялася.
автор Кудрі кручу сама 11 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Не читайте
Не буду.
Хачапууури 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Никакая : впо+пособие на ребенка с инвалидностью+немного подработки в нете.
Ничего можете не давать, всем не легко сейчас и вообще пора жить по другому, сами сунем в карман и считаем это нормой, нужно бороться с корубцией, хоть и сама такая, вечно сую кругом, хоть сама на минимальной пенсии.. Пора нам перестраиваться всем!
А шо сталося? 11 июля 2023
Якщо в стаціонарі, то крапельниця безкоштовна, якщо викликаєте до себе до дому то вже платите.
автор Кудрі кручу сама 11 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Якщо в стаціонарі, то крапельниця безкоштовна, якщо викликаєте до себе до дому то вже платите.
В стаціонарі
Инеш 11 июля 2023
Ніколи не платила перебуваючи в стаціонарі
А шо сталося? 11 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
В стаціонарі
Безкоштовно, я вам как медсестра стаціонару кажу.